Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Używałyście mikroskopu Afrodyta? Udało się dzięki niemu zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie. Pomógł wam ten mikroskop dokładnie wyznaczyć dni płodne i "zaskoczyć"? :) Włąśnie go zakupiłam i rozpoczynam zabawę, bo cały czas mierzę też termometrem i mam wrażenie, że obserwacje temperatur to jak wróżenie z fusów, skok może być nawet 2 dni przed albom 2 dni po. A mikroskop dokłądnie wskazuje owulacje, bez zastanawiania się czy jestem przed, w trakcie, czy już po. Dzięki za odpowiedzi i podpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam, byl beznadziejny, ani razu nie pokazal owu a na monitoringach byla i w ciaze zaszlam. Czytalam ze to ja cos zle robie ale sie staralam ze sluzem, slina, krecilam tym kolkiem, czekalam i nic. Beznadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu kochajcie się regularnie. Po co tak celować, jeśli wszystko jest ok, to kochając się co drugi dzień spokojnie zajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mialam i bardzo polecam.Ja widzilam wszystko tak jak w instrukcji.Afrodyta pomogla miejsce nawet wycyrklowac tak aby byla dziewczynka;)) Dla mnie warto!! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:25 Jaka ty głupia jesteś! Jakby było dużo możliwości płci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa dwie;) Dzieki Afrodycie wiedzialam kiedy jestem 2dni przed owulacja.Moja pani ginekolog mi tak poradzila wiec ne rozumiem po co zaraz takie wyzwiska.Zycze spokojnego dnia;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to ja autorka - ale widziałaś dokładnie wg instrukcji te rysunki? bo ja nic nie widzę, a wywnioskowałam, że mam rysunek A, skoro nic nie widzę :D chyba, że ja coś nie tak kręcę tym mikroskopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam to gowno i nigdy mi paprotki nie pokazalo a w ciaze zaszłam. Ogolnie nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba wyczuc ten mikroskopik dobrze ustawic ostrosc;)) ciezko mi cos konkretnego poradzic moze za krotko cz ekasz na wyschniecie sliny, ja zawodowo pracuje na mikroskopie wiec mialam latwiej;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale paproty mialam jak wol;)) wiec nie jest to jakis pic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też pojawiają się paprotki w dni płodne więc działa. W sumie to w nim nie ma co nie zadziałać, bo nie ma odczynników chemicznych jak w testach paskowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam go od tygodnia i dzisiaj zobaczyłam zmieniający się obraz, takie jakby kreseczki, płotki. W instrukcji jest, ze to okres "przejściowy". Wszystko wydaje się więc ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby ktoś chciał to mam na sprzedaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj zamówiłam, mam nadzieję ze się sprawdzi. Moje dwie koleżanki go mają i u nich działa ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×