Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

witam pani ginekolog robiła mi badanie usg dopochwowe 2 tygodnie temu pokazywał

Polecane posty

Gość gość

witam pani ginekolog robiła mi badanie usg dopochwowe 2 tygodnie temu pokazywało jestem że w 35/36 tygodniu ciąży i dziecko waży 2kg 200gram gram przychodzę za 2 tygodnie robi mi usg na brzuch i mówi że jestem w 35tygodniu ciąży i dziecko waży 1kg 900gram i jestem 35tygodniu ciąży czy mam w to wierzyć?? ostani okres miałam 17października usg pokazywało że urodzę 18 lipca teaz pokazuje że urodzę 31lipca co tu jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo usg jest tylko orientacyjne. i czemu nie spytałaś ginekolozki tylko tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko zależy od tego jak mierzy. Ale to są tylko orientacyjne pomiary. Termin z usg i tydzień non stop się zmenia. Trzymaj się tego z ostatniej miesiączki najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do wagi - tutaj moze nastąpić duża różnica z waga z usg a faktyczna waga dziecka, znajoma tuż przed porodem miała usg juz w szpitalu - dziecko wg tego ważyło 3600, a gdy sie urodził ważył naprawdę 4300, wiec spora różnica. Natomiast pierwszy raz słyszę o takiej różnicy w tygodniach i, zeby tygodnie sie "cofały".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urodzisz kiedy przyjdzie na to czas, żadne USG nie da ci dokładnej daty :) Tyle, że jakieś strasznie małe to twoje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inaczej zamierzone i tyle. Teraz to już bez znaczenia, termin porodu masz wyznaczony z miesiączki jak większość kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko 300 gram różnicy, to normalna granica błędu, nie martw się. Moja miała ważyć 3300, a ważyła 3500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi do 16 tc zgadzalo sie z usg. Potem synek zaczal nadrabiac ( wczesniej ciaza z usg wychodzila mlodsza o 2 tyg niz termin z om). Ostatecznie urodzil sie o 4 tyg za szybko z waga 3900... Z pomiarow w szpitalu w dzien porodu wyszlo im 3600 maks. Wiec sama juz sie pogubilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest coś takiego jak zahamowanie wzrostu dziecka w brzuchu, ale gdyby tak było to by Ci powiedziała. Może zmienić lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×