Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wózek dla dzidziusia pomocy!!!

Polecane posty

Gość gość

Witam, jestem w ciąży po raz trzeci i muszę kupić wózek, szperałam po necie i wybór jest tak ogromny, że nie umiem podjąć decyzji:( Chciałabym kupić wózek 3w1 i najlepiej tak do 1500 zł. Myślałam o Tako, ale opinie są różne, ostatnio wypatrzyłam wózek izzi go ale nie znalazłam żadnych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też szukam wózka. Na kiedy masz termin? ja na czerwiec i mam już 3 swoje faworyty, tylko żadnego nie widziałam "na żywo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam termin na połowe Maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szukam wózka dobrze amortyzowanego, bo mimo że mieszkam w mieście ok 25 tyś mieszkańców to przed domem nie mam drogi utwardzonej dlatego zastanawiałam się między x-landerem, tako extreme a babydesing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam navingtona cadeta ale to zalezy od tego komu jaki wozek potrzebny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz sobie odpowiedzieć na pyt. czy wózek ma być lekki, czy zależy Ci na dobrej amortyzacji, czy na dużej gondoli, czy ważniejsze są rozmiary po złożeniu wózka itd... wózka 3 w 1 z dobrym fotelikiem z testami chyba nie kupisz. Tako jumper ma niezłe opinie, ale to krowa :) i to ciężka. Jedo fyn ma też dobre opinie, trochę ludzie narzekają na budę spacerówki, no i to też dość spory wózek. Dla mnie np. ważna jest dobra amortyzacja i wielkość stelaża po złożeniu. Fotelik na pewno be safe, cybex albo maxi cosi w zależności od tego na jaki stelaż się zdecyduję ;) no i warto jednak zobaczyć wózki na żywo. Mi kilka typów w taki sposób odpadło... :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam termin na czerwiec. Fajny wozek wg mnie to tutek grander lub bebe beni 4runner. Lekki i sklada sie jednym bez problemu. Kuzynka ma i jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiii
mam tutka grandera 3w1 i jest fajny ale ma też minusy, drugi raz bym go nie kupiła, ale nie dlatego że jest zły tylko szukałabym czegoś co się fajnie składa do auta, teraz akurat kupiliśmy Małej spacerówkę britax b-mobile i jest naprawdę boska, choć tania nie była niestety :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wprawdzie rodze dopiero w sierpniu ale chyba kupie wozek safety 1st. Przkonala mnie niska cena, przekladane siedzisko, mozliwosc zamontowania fotelika. Oczywiscie najpierw zobacze go na zywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DZIDZIUSIA? masz 7 lat i bawisz się lalkami? wydoroślejcie w końcu ! jak to brzmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam na wsi więc droga jest nieutwardzona , wózka będę używać na spacerkach, zakupach po hiciach. Dźwigać go do domu raczej nie będę bo ja w domu wózka nie używam, ale jakiejś wielkiej kolumbryny też bym nie chciała he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty 12.07 skaczesz po tematach w poszukiwaniu skrótów, zdrobnień itp? Wydoroslej wreszcie bo zatrzymałas się w podstawówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam termin na czerwiec i kupilam tako acoustic uzywany, dziś przyszedl:-). Fakt- jest ciężki ale ma duze pompowane kola- na nieutwardzona nawierzchnie rewelacja, ma regulowana amortyzacje- sama dopasowujesz jak bardzo ma amortyzowac. Jednym słowem polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modena silver
Ja mam modena silver firmy espiro 3w1 z dostawą kosztował 1400zł jestem bardzo zadowolona. Klasyczna konstrukcja, pompowane koła ze szprychami. Prawdziwy wózek, a nie jakiś udziwniony, sztywny klakot, który po trawie, po lekkich wertepach czy sfatygowanym chodniku nie ujedzie ale kosztuje zylion złotych tylko dlatego, że jest wielce szpanerski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja polecam tylko i wylacznie na pompowanych kolach skoro mieszkasz na wsi bo bedzie lepsza amortyzacja, skoro tez nie musisz dzwigac go po bloku to rowniez moze byc i wiekszy. Zalezy tez ile chcesz przeznaczyc na wozek ale sa juz nawet takie za 400zl nowe 2w1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale fajnie ja też mam modenę silver line i jest super :) w komplecie pompka, folie i wszystkie pokrowce osłonowe do wózka oraz torba z przewijakiem, a do fotelika dołączony był daszek i osłona na nogi. Lekko sie prowadzi. Dla porównania koleżanka dała mi poprowadzić bugaboo. Tragedia!!! spacerówka w ogóle nie osłania dziecka, a te piankowe małe kółeczka?! nieporozumienie w dodatku wózek za 5 koła, a nie można w nim nawet dziecka pobujać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam bebetto luca. jest tani,ma porzadne duze pompowane i skretne kola. Amortyzatory sa swietne. Latwo i lekko sie go prowadzi. Sama mialam taki i bylam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam taki City move w kolorze fioletowo szarym. Jestem bardzo zadowolona. Za 2 w1 płaciłam 1800 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odradzam wózek takko, koleżance, po miesiącu zaczeły kółka odpadać i co z tego, że mogła reklamować, jak wtedy bez wózka była. koszmar jakiś, ja uważam, że lepiej jest dopłacić a kupić porządny wózek z dobrymi opiniami. co myslisz o wózkach firmy quinny? my akurat mamy spacerówkę tej firmy, ale można też kupić 3w1. mają dobra konstrukcję. a jak dobrze kojarzę, to gondolę mają składaną, a to super plus, przy przewożeniu wózka samochodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety quinny nie spełnia moich założeń finansowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam edrema iq i jestem bardzo zadowolona :) 3 w 1, ja zapłaciłam 1350 zł ( finansowo byliśmy przygotowani na trochę więcej, choć niewiele, ale ten polecił nam sprzedawca, że sprzedaje ich dużo i są wychwalane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam Jedo fyn. Fajna amortyzacja i duża gondola czyli przeciwieństwo x-landera. Mój fyn po trojce dzieci (w tym jedno moje) jest jak nowy a sasiadki x-lander kupiony nowy już po pierwszym dziecku rozklekotany. gondola sie chwieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Quinny - dla mnie rewelacja! Lekki, łatwo się składa ima pompowane koła co ułatwia spacery po nieutwardzonych powierzchniach. Ja kupiłam rok temu używany 3 w 1 za 1500 zł i drugi raz zrobiłabym tak samo. Rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli zalezy ci na kompaktowosci to polecam peg perego book s plus pop up, maly stelaz, leciutki, sklada sie jedna reka, gondola tez sklada sie na plasko, nie musisz wypinac ze stelaza, sklada sie w komplecie i zajmuje najmniej miejsca bynajmniej z tych ktore widzialam. Kola ma nie pompowane ale tez nie plastiki, tylko guma z jakimis komorami powietrznymi, ponoc super nowosc, coz... przetestujemy :) wozek naprawde super 3w1, fotelik z atestami 5 gwiazdek adac itp. ALE!! Niesteyy drogii... ok 3300zl.... jesli waga ci nie przeszkadza i wielkosc to polecam jedo, bardzo mi sie podobal ale zajal by mi caly bagaznik i to na wcisk wiec odpuscilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo quinny jest tez uzywanych, lepiej kupic dobrej firmy uzywany niz najnowszy bubel, quinny akurat sa mocne i stabilne nie psuja sie szybko, ja na twoim miejscu rozejrzalabym sie za uzywanymi z dobrych firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również jestem za wózkami quinny, dobry wygląd, dobre materiały, lekki, zwinny, dobrze się prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam quinny buzz i odradzam go jak dla mnie to szajs. Kupilam potem duzo tanszy safety 1st roadmaster i jest duzo lepszy od buzza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mam jedo fyn z******ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ci w buzz nie pasowało? dla mnie i tak moodd z quinny to numer jeden, szczegolnie jesli jest z bialym stelazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam x-landera, mam XQ i jestem mega zadowolona a syn ma juz 2 latka. Moja kumpela ma TAKO i bardzo sobie chwali, wczesniej miała Mutsy i twierdzi, że sie nie umywa do TAKO. Tako to chyba polska firma z Częstochowy. www.olomanolo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×