Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość orionka

wozek Polak Orion

Polecane posty

Gość orionka

Mam pytanko do uzytkowniczek Polaka Oriona,zastanawiam sie nad kupnem tego wozka.Tyle,ze czytam na jego temat tyle samo złych co i dobrych opini...Wiem,ze jest ciezki,to nie jest problemem-mieszkam na parterze.Chciałabym,zeby posłózył do mniej wiecej 2 roku.Czytałam tez,ze czesto sie psuja i zle prowadza w opcji dzidzia twarza do kierunku jazdy.Jednak bardzo podoba mi sie ten wozek... Bardzo prosze o opinie na jego temat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-mamma
tez chetnie dowiem sie czegos wiecej na temat ORIONA...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam oriona
uzywam go od 16 miesiecy goraco go polecam lecz jak kazdy inny ma wady jest ciezki-jak wiekszosc wozkow jesli chodzi o jazde po zmianie prowadnicy to faktycznie raczka jest nieco za wysoko/mam 165 cm ale czesto tak jezdze wiec sie przyzwyczailam rada-prowadzac go twarza dziecka do kierunku jazdy gdy skrecacie podnoscie przednie kola i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orionka
dzieki za odzew!A jak z hamulcami,bo podobno bardzo czesto sie psuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli wiesz że bardzo często sie psuja to o czym mowa???????Wybierz inny model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a rozumiesz
znaczenie słowa"podobno'???Bo mnie sie widzi,ze nie...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrrrrrr........lewą nogą wstała .Mogłabyś się chocież podpisać.Jeżeli widzisz tyle wad(to kupować wózek na siłe bo ŁADNY)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orionka
a kto mowi o kupowaniu tylko dlatego,ze ładny???Chciałam sie dowiedziec cos wiecej i tyle.Jedne uzytkowniczki pisza,ze super itp. inne narzekaja na ten model.Tak jak jeden bedzie jezdził Mercedesem całe zycie i nic mu nie zapiszczy,a drugiemu zdechnie na drugi dzien po odebraniu z salonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×