Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szarki

wypowiedzenie i ciąża

Polecane posty

Gość szarki

proszęo radę od 5 03 2005jestem zatrudniona na cały etat teraz dostałam wypowiedzenie które kończy się 8 lipca 2006 byłoto wypowiedzenie 2 tygodniwe okazało się że jestem w 2 miesiącu ciąży czy jeśli przyniosę zwolnienie lekarskie to mam jakieś szanse dostać jakieś pieniądze z zus mam 21 lat pracy i tylko miesięczną przerwę pomiędzy ostatnią praca bardzo proszę opomoc i dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DWIE CHYBA
a nie jest tak, że jak pracujesz na etacie, to do końca ciązy, czy urlopu macierzyńskiego nie mogą Cię zwolnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchaj ja tez dostalam wypowiedzenie a za kilka dni dowiedzialam sie o ciazy.Zlozylam pismo do nich i od razu w razie czego do sadu pracy i musieli mi cofnac wypowiedzenie i przedluzyc umowe do dnia porodu.Na poczatku myslalam,ze trzeba miec skonczone 3 mies ciaze,ale nie prawo jest inne.Poinformowal mnie dokladnie co robic moj szwagier,ktory jest prawnikiem. Poszlam od razu na chorobowe i tak jestem caly czas na nim.Niedlugo rodze to przysluguje mi macierzynski i pozniej tylko zasilek dla bezrobotnych. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz oczywiscie do pisma dolaczyc zaswiadczenie od ginekologa ,ze jestes w ciazy i to wszystko. Jak ja skladalam to zaswiadczenie to bylam w 5 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarki
bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi mam 36 lat ijestem tym wszystkim trochę skołowana wiem że mam męża i mogę na niego liczyć ale ja sobie zapracowałam na wszystko nigdy nie byłam na l4 poza pobytem w szpitalu przy urodzeniu moich dwóch synów mmmój mążsięcieszy ale ja jestem trochę tąsytuacją zdołowana dzięki za wszystko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to powodzenia i gratuluje,moze corcia bedzie :) Jak bedziesz miala jakies pytania to pisz do mnie nia meila. 🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×