Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moni-k

zaburzenia głosu w ciaży

Polecane posty

Gość moni-k

Witajcie! Zachęcam do rozmowy osoby, które mają podobny do mojego problem. Otóz w ciąży zmienił mi się głos, zrobił się taki niższy i szorstki. mysłałam, że po porodzie wszystko się ustabilizuje, ale mała ma juz 10 miesięcy, a u mnie bez zmian, głos prawie męski. Pzreraża mnie to. Byłam juz u dwóch laryngologów i twierdzą zgodnie, że nie mam żadnych przyczyn tej "chrypki". Co mam robić? Niedługo wracam do pracy, a mój głos jest wręcz odrzucający. Pomóżcie! Może ktoś też się z tym borykał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ten sam problem, glos jest szorstki, taki meski,przed ciaza mialam delikatny dziewczecy glos a teraz tragedia:( mam nadzieje ze po porodzie wroci do normy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa3333
odkopuję. miałam to samo. teraz już 3 lata od porodu i żadnej zmiany. Lekarze bezradni, nie widzą przyczyny. To okropne. Macie jakies diagnozy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo:/ ludze sie ze to hormony albo narzady naciskaja na przepone, no nie wiem ale mam nadzieje ze jak urodze to wroci dawny glosik:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tak samo w 2010roku urodzoilam blizniaki od 4 m glos sie zmienil na niski (meski) wstydze sie czasami odezwac minelo 5 lat i zadnej zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larissa175
Tez tak mam. .. to okropne. MI powiedzieli larungolodzy ze to uszkodzenie struny głosowej przez zgage w ciąży i ze powinno przejść ale tak niestety się nie dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki głos jest objawem niedoczynności tarczycy.dziewczyny zbadajcie sobie tsh i koniecznie wizyta u endokrynologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larissa175
Mam niedoczynność tarczycy. Zbadana biore leki od kilku lat. Wyniki super. Endokrynolog mowi, że to nie od tej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa3333
Ja robiłam badania tsh i były w normie, teraz po latach idę powtórzyć bo wiele objawów wskazuje na niedoczynność. Foniatra mówi, że to od zgagi ale brałam na to leki i żadnej poprawy. Głos od ciąży raz na zawsze się zmienił na niski, ochrypnięty. Jestem bezradna. Może komuś udało się z tego wyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa3333
Larissa175 powiedzieli ci, że samo przejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larissa175
Nic mi nie powiedzieli.... Dostałam krople do nosa Ze stwrydami controlOC by ochronić żołądek. .. jestem 3 mc po porodzie cc i masakra. Głos jak przy mutacji. Uważa. Ze minimalnie się poprawił. Ale co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi glos sie nie zmienil, tylko zaczelam sie jąkać. Miała tak któraś z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiuszaa
Hej odświeżam ten temat. Może ktoś już dokładniej poznał przyczynę i się wyleczył. Mi 1 ciąży strasznie obniżył się głos przez telefon mówili wszyscy do mnie per Pan. Wszyscy mówili że dziecko uciska i że wróci do normy Po 4mce od urodzenia ciut lepiej laryngolodzy nic nie stwierdzili. Teraz jestem w drugiej ciąży i znów jest gorzej. Ręce mi opadają bo boję się odbierać telefony żeby nikt mnie Panem nie tytułował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×