Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość poranek1

ZDRADA MEZA

Polecane posty

Gość gość poranek1

Piszę o tym na forum, bo szukam pomocy. Mój mąż mnie zdradził. Znalazłam gorące sms-y w jego telefonie. Pisał do jakiejś pani, że za nią tęskni i kocha ją nad życie. Mó mąż oczywiście do niczego się nie przyznaje. Twierdzi, że to tylko sms-owa znajomość, że nie zna nazwiska ani adresu tej pani, ponieważ spotkał ją tylko raz. W telefonie było też jej zdjęcie. On uważa, że dla niego była to tylko forma ubarwienia sobie przez chwilę wypełnionego ciężką pracą życia. Mnie natomiast zaczęły sie układać w całość jego powroty do domu o 3 lub 4 nad ranem, ciągłe wyjazdy w interesach. Mó mąż twierdzi, że rozwija firmę i musi pracować do 4 rano (prawie codziennie od roku). W tym roku po raz pierwszy nie byliśmy na wakacjach, gdyz on musiał wyjechać w interesach na 10 dni (wrócił bardzo opalony). Już teraz wiem dlaczego nie odbiera telefonów ode mnie (pewnie jest wtedy z nią i nie może). Poza tym twierdzi, że mnie kocha i jestem najwspanialszą żoną na świecie. jednak on nie wie o tym, że ja przeprowadziłam wywiad w jego środowisku i dowiedziałam sie ciekawych rzeczy. Po pierwsze rozmawiałam z żoną jego wspólnika, która powiedziała mi, że jej mąż zdradza ją już od dawna z różnymi przygodnie poznanymi paniam, a mój mąż mu w tym towarzyszy. Wszyscy pracownicy firmy o tym wiedzą. Podobno pani z którą mój mąż się spotyka jest mężatką i ma dzieci (my również mamy dwójkę dzieci). Postawiłam mu jeden warunek: jeśli chce budować nasz związek od nowa musi podać mi adres i nazwisko tej pani - ja chcę się upewnić, że to co on mówi to prawda. On twierdzi, że nie może mi tego podać bo poprostu tych danych nie zna. A poza tym nie powinnam drażyć tematu, bo jeśli to będę robić to zostawi mnie i dzieci i odejdzie. Na dodatek kochanka mojego męża zadzwoniła do mnie radząc mi, żebym przestała się nią interesować, bo ona nie chce mieć kłopotów i żebym zajęła się swoim związkiem. Jestem wściekła. Mam dwa numery telefonów komórkowych należących do tej pani. Chciałabym poznać jej imie i nazwisko oraz adres. Muszę poznać całą prawdę bo inaczej nic nie będzie z naszego związku. W związku z tym moja prośba: czy ktoś z was mógłby mi pomóc ustalić dane tej osoby na podstawie numeru telefonu? Wiem że mając nazwisko można otrzymać numer telefornu, natomiast odwrotnie nie. Nie mam znajmych pracujących w PLAY lub Orange (z tych sieci są te telefony). Jeśli ktoś z was może mi pomóc, podam swojego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdradza Cie na prawo i lewo a Ty chcesz z nim byc? Dla kasy zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj numer to w 5 minut ci ustale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj sobie spokój. Nie odszedł, pouzywał trochę i o co afera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co Ty chcesz ustalac? Co chcesz od niej uslyszec? Masz dowody i jeszcze ci malo? Ty nie chcesz przyjac do wiadomosci ze maz Cie zdradza, boisz sie ze cie kopnie w d**e. Masz Ty honor, dziewczyno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to opisalas to jest wszystko oczywiste.p******i ja na lewo i prawo, byli razem na wakacjach a ty się zastanawiasz,ona się też boi ze ja mąż zostawi i tyle.są kochankami od roku ble po powrocie od niej ciebie brał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podejrzewam, że nie brał... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
„Chciałabym poznać jej imie i nazwisko oraz adres. Muszę poznać całą prawdę bo inaczej nic nie będzie z naszego związku.” x Jak poznasz całą prawdę, to i tak z waszego związku nic nie będzie. Już z niego nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co ci znać jej nazwisko sam fakt, że się puścił nie jest dla ciebie wystarczającym powodem by odejść? No właśnie gdzie twój honor, jak ktoś wcześniej już wspomniał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuję sytuacji, ale to, że poznasz jej dane nic nie rozwiąże albo decydujecie się budować związek od nowa zostawiając przeszłość i nie wypominając, albo separacja czy rozwód nie ma sensu się w tym grzebać, bo to nic nie pomoże w naprawieniu relacji, ważniejsze jest przecież nie z kim, ale co doprowadziło do zdrady (trawa w cudzym ogródku jest zawsze bardziej zielona) a najlepiej to idź do jakiegoś psychologa i się wygadaj-serio mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małżeństwo opiera się na zasadzie partnerstwa.Sory, co to za partner , który szuka na boku. To tak jak w biznesie, co ci po wspólniku, który działa w konkurencji na szkodę waszej firmy?? Masz telefony, wynajmij detektywa, on ci znajdzie wszystkie dowody. Do sądu i po sprawie. Mąż będzie płacił alimenty, a ty będziesz mogła żyć w spokoju i pomyśleć nad ułożeniem sobie na nowo życia. Naprawdę nie warto tkwić w gooownie z kimś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prowokacja i do tego naprawde marna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jakbyś była aniołem nie pisałabyś z tą PANIĄ TYLKO Z JAKĄŚ K/U/R/W/Ą i śmieszne było to stwierdzenie - już rozumiem czemu wrócił opalony:-D no i hit rozkręca firmę i musi pracować do 4 rano a jaka to branża jest alfonsem :-D czy żigolakiem prowo aż śmierdzi -100/-100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwódź się z jego winy i podaj o alimenty, jak taki rozrywkowy. Rodzina to nie dodatek ani zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez rok się świetnie bawił a ty nic nie widziałaś ? co za naiwność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz przekonać się na 100% i zebrać dowody do ewentualnej sprawy to polecam biuro http://veritas24.pl/ - mi bardzo pomogli przy sprawie rozwodowej. Dowiedziałam się o eks-mężu bardzo ciekawych rzeczy dzięki ich pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam solidnego detektywa z Warszawy, który by się zajął sprawą rozwodową. Chodzi mi o zebranie dowodów na winę męża. Czy ktoś korzystał z usług tej agencji detektywistycznej http://invigla.pl/ i może coś o niej powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×