Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arlletta

Alkomat dla brata pod choinkę?

Polecane posty

Gość Arlletta

Jak myślicie, czy wypada kupić bratu pod choinkę alkomat? Ostatnio wspominał, że chciałby sobie kupić, bo przyda mu się podczas podróży służbowych. Tylko pytanie czy to dobry pomysł, żebym to właśnie ja mu go kupowała? Bo może liczy na mniej praktyczny prezent ode mnie. No i druga kwestia jest taka, że nie bardzo się znam na alkomatach, więc czym się sugerować przy wyborze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierkowa22
jak chce to czemu nie? To wcale nie jest tani gadżet, więc na prezent jak najbardziej się nadaje. Szkoda, że mój brat się nie określił co do prezentu :/ Trudno, dostanie golarkę philipsa, nie powinien narzekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlletta
Dzięki Kinga! Ostatecznie wzięłam ten model AL-7000 i bratu się mega podobał - ufff. także prezent trafiony w dechę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BelleRina
A ja mam pytanie czy każdy alkomat ma gwarancję przy zakupie? Bo znalazłam sobie ten alkomat AL 7000 na allegro, jest trochę tańszy niż w zwykłych sklepach, ale nic tam nie piszą o gwarancji :( Wiecie jak to jest z tą gwarancją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem alkomat powinien być obowiązkowy na wyposażeniu w każdym samochodzie dla każdego kierowcy wiec to dobry pomysł na prezent. Ewentualnie inny gadżet elektroniczny,ostatnio fajne promocje widziałam na MaxQ.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, dlatego ja właśnie unikam kupowania tego typu rzeczy na allegro w obawie o chińskie podróbki. Kiedyś sama tak się właśnie połasiłam, po to żeby było taniej i sprzęt (nie alkomat) rozleciał mi się po około 3 miesiącach, a oczywiście gwarancji brak. Jeśli chcesz mieć pewność tego co kupujesz to zdecyduj się na jakiś profesjonalny sklep typu SpyShop o którym pisałam wyżej. Tam masz 2 lata gwarancji i do tego pierwszą kalibrację gratis na ten alkomat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BelleRina
Dzięki za rady. W sumie chyba faktycznie masz rację. Jak porównałam ceny to różnica jest tylko jakieś 15 zł, więc wolę ten z gwarancją, bo potem się popsuje i szukaj wiatru w polu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszny i dobry pomysł na prezent :) Z pewnością bardzo praktyczny. Na allinside.pl znajdziesz dobry alkomat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee ale czemu śmieszny? Moim zdaniem tylko dobry i praktyczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to świetny prezent dla kogoś, kto dużo jeździ, a wiadomo, że człowiek nie wielbłąd i pić musi ;) A tak serio, to taksówkarzom, dostawcom czy kierowcom ciężarówek na pewno coś się takiego przyda, warto zajrzeć tutaj http://www.bron.pl/alkomaty/alkomaty mają nawet niemały wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz alkomatu na prezent to z pomocą przyjdzie tobie strona internetowa http://www.cozacena.pl/ Znajdziesz tu najlepsze alkomaty na rynku i zaoszczędzisz pieniądze ponieważ porównasz sobie ceny i wybierzesz najkorzystniejszą. Po co biegać po sklepach jak masz wszystko w zasięgu ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×