Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anon1710

Co Kupić dziewczynie na 20 urodziny?

Polecane posty

Tak jak w temacie. Tak wiem, że to jest forum dla kobiet dlatego spodziewam się konkretnej odpowiedzi. Dodam, że jesteśmy ze sobą dopiero od miesiąca i kompletnie nie wiem co jej kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda dziewczyna jest inna, ale jeżeli jesteście ze sobą dopiero od miesiąca to proponuję kupić kwiaty i zaprosić na jakąś super kolacje, a jeżeli masz możliwość zrobić taką kolację w domu to już absolutny raj :) Każda z nas uwielbia facetów w kuchni :) Możesz dokupić jakiś drobny upominek, np. kolczyki, czy książkę z dziedziny, którą się interesuje, na pewno coś tam już o nie wiesz i uda Ci się coś kupić aby trafić w jej gust :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj ja bardzo lubię bizuterię i przyjmę ją w każdej ilości :P chociaż mój chłopak lubi kupować mi różne elektryczno - elektroniczne gadżety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkagatka
a może powerbank z lusterkiem? widziałam ostatnio w Teletorium, całkiem fajny i przydatny gadżet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że każda dziewczyna ucieszyłaby się z galanterii skórzanej, czyli portfela lub torebki, zresztą na Sklep.Krenig.pl masz szeroki wybór i tam na pewno coś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biżuterię, torebkę lub voucher na jakiś zabieg kosmetyczny. :) Jeśli chodzi o ubrania to mogę Ci polecić świetny sklep, w którym na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla swojej ukochanej. :)) -> www.PasujeMi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mIRKA_23
Prezent materialny to jedno, ale dziewczyny nigdy nie zapominają emocji! Jak wyczarujesz dla niej idealny wieczór to oszaleje z radości! Możesz np jej coś ugotować. Ostatnio robiłam dla chłopaka foundant czekoladowy z naturalnie owocowe Stovitu. Na pewno Ci wyskoczy przepis w necie. Przepyszne i efektowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam w tym roku nowy telefon, mój chłopak pracuje w sferisie, więc zazwyczaj dostaje jakieś takie elektroniczne gadżety ;d ale zdarza się też biżuteria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka Klamka
A Torebka? ;p na pewno będzie zaskoczona, a fajne są tu: https://emanzana.pl/ ;) jest spory wybór wszelkiego rodzaju torebek damskich: kopertówek, opertówki, listonoszek, torebek miejskich, shopper bag. Coś na pewno znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelly0
czytnik ebooków, w teletorium są całkiem fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qima
Może zegarek? Myślę, że powinien jej się spodobać taki prezent. Poszukaj tutaj http://www.cozacena.pl/zegarki mają duży wybór, więc na pewno dopasujesz coś do gustu swojej dziewczyny. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup jej 20 róż i weź ją do restauracji lub kina będziesz wiedział czy jest pazerna tak zrobiłem z moją żoną wcześniejsze kobiety wiedziały że mam kasę i tylko na nią leciały a moja żona nie wiedziała i nie dałem poznać i pokochała mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakąś specjalistką od biżuterii nie jestem, ale trochę w kuferku mam świecidełek ;) Ostatnio dostałam od mojego faceta bardzo ładne kolczyki z szafirami. Znalazł na stronie www.savicki.pl Mega mnie zaskoczył, bo raczej mi nigdy biżuterii nie kupował, ale stwierdził, że online to w sumie nie jest takie skomplikowane, łatwiej mu było się zdecydować na konkretny model itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam kurację regenerującą do rzęs Revitacell. Jeden konkretny prezent ;) dziewczyna za miesiac bardzo podziękuję za wachlarz pięknych rzęs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zawsze mam z tym problem jak zbliżają się urodziny mojej dziewczyny. Za każdym razem korzystam ze strony http://www.cozacena.pl/ Tutaj masz wszystko pod ręką bez wychodzenia z domu i biegania po sklepach. Tutaj na pewno coś znajdziesz dla swojej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pegazzzk
może powerbanka? w Teletorium są fajne, wyglądają jak lusterko ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biżuterię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam prostownicę systemem ultradźwiękowym, prostuje za pierwszym pociągnięciem i chroni włosy przed zniszczeniem. Mój babyliss na mikro parę otula włókna włosów i zabezpiecza je przed odwodnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sexowną bieliznę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakan
@radziioo Bardzo fajny ten powerbank co polecasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast powerbanku polecam dobre, markowe kosmetyki, zobacz na www.Sabell.pl gdzie sama często kupuję i jestem zadowolona :) Twoja dziewczyn ana pewno ucieszyłaby się właśnie z takiego prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×