Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

irene-reaktywacja

czy lubicie zakupy?

Polecane posty

ja w rossmanie zauwazylam zaćmę...po prostu zakupy mnie ogarniaja.im wiecej w koszyku \"promocji\" tym jestem szczesliwsza. a na jesien to wogole pocieszam sie zakupami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie znosze zakupow, nic mi sie nie podoba, chodze od sklepu do sklepu... jestem przerazona na mysl, ze znow trzeba sie zaopatrzyc w jakies nowe, modne ciuchy na jesien i zime...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwielbiam zakupy, tylko że mam problem z nimi. Za dużo wydaje kasy na takim szaleństwie, więc rzadko to robię, mówię o ciuszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabica
Spotkałam sie kiedyś z poglądem, że mądra kobieta w chwilach smutku czy załamania nerwowego, jakicholwiek zgryzot wbiera się na zakupy albo do cukierni. To myśl pewnego starszego pana, który właśnie wpadanie w wir zakupów w takich sytualcjach poczytywał kobietom jako przejaw zdrowego rozsądku - wie, co poprawia jej humor i stara się go poprawić zamiast wypłakiwać morze łez leżąc bezczynnie w łóżku. Ciekawe, ciekawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze tak, a teraz jeszcze jak pobierzecie taką aplikacje na telefon mozecie liczyć na jeszcze wieksze zniżki http://veronimineral.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to uwielbiam zakupy :-) zawsze poprawiają mi humor :-) jednak ostatnio nie mogę sobie pozwolić bo muszę oszczędzać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorokko
no to szukaj okazji na zakupy, ja znalazłam 40% zniżki na zakupy w answear.com w zamian za ściągnięcie aplikacji veroni mineral, wystarczy się rozejrzeć bo często można naprawdę w bardzo łatwy sposób dostać zniżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie,że lubię zakupy,ostatnio zafundowałam sobie buty na zimę,kupowałam je na stronie BucikSklep.pl i nie mam uwag,wszystko bezpiecznie i na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spożywcze tak. Lubię też zaopatrzyć się w empiku w gadżety domowe. Ciuchowych serdecznie nienawidzę. W obuwniczych wszystko to samo, jak już coś super znajdę, to nie ma tak małych rozmiarów, znowu w ciuchach coroczne nowe mody mnie powalaja, wszędzie najgorsza jakość i też jeden pies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo lubię wszystkie poza odzieżowymi ;) jakies drobiazgi do domu, książki w internecie, kosmetyki (duuuzo), spożywcze... Wszystkie gadżety i elektronika, bardzo mi poprawia humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobne zdanie i również bardzo lubię zakupy w sklepach internetowych,raz że poprawiają humor,a dwa wiele rzeczy można znaleźć taniej. Np bieliznę na BieliznaiJa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię odzieżowe, w drogeriach tez jestem w stanie spędzić sporo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam robić zakupy a w szczególności w internecie. Bardzo sobie chwalę przeglądarkę cenową http://www.cozacena.pl/ Tu znajdziesz, sprawdzisz i porównasz najlepsze ceny rożnych produktów. Masz wszystko w jednym miejscu szybko wygodnie bez biegania po sklepach i stania w kolejkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×