Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

fotelik babysafe boxer w smyku

Polecane posty

Gość gość

byłam dziś w smyku i widziałam fotelik samochodowy od 9 kg do 25 kg o nazwie babysafe boxer tylko nic nie widzę na jego temat ? ktoś go ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We Wrocławiu powiedzieli mi, że dopiero co wchodzi do sklepów i będzie tylko w smyku. Z tego co pamiętam można montować na isofix lub pasy samochodowe i ma regulację oparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My się dziś zdecydowaliśmy korzystając z rabatu 100 zł. Nasze dziecko ma 13 miesięcy i waży ok 9,5 kg wkładka jest dopasowana a skusiła nas regulacja nachylenia i dodatkowe systemy ochrony. Co ważne zagłówku główka nie lata na boki a niestety w innych modelach dostępnych w sklepie (zwłaszcza 9-36) główka była zupełnie luźna. Na pasie jest też znacznik który sygnalizuje kiedy dziecko jest dobrze zapięte. Wrażenia super ale więcej będzie można powiedzieć po ok roku używania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ch galaxy w szczecinie nie ma takiego modelu... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 100% jest w Kaskadzie bo w pon go kupowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliśmy dzisiaj w smyku we Wrocławiu i faktycznie jest to nowy model i niewiele mozna sie o tym foteliku dowiedzieć..po wstepnych ogledzinach i przymiarkach..decyzja szybka i konkretna- kupujemy!..cena tez przystępna bo jedyne 499zl, po przecenie niby z 699..oczywiście Nasza mała musiala jeszcze przetestowac w sklepie czy jej odpowiada ale odrazu przypadl jej do gustu..dodam rowniez ze wazy okolo 8kg..niestety nosidełko stało sie dla Niej powoli uciążliwe podczas dluzszej trasy..pozostaje teraz testować fotelik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliśmy dzisiaj w smyku we Wrocławiu i faktycznie jest to nowy model i niewiele mozna sie o tym foteliku dowiedzieć..po wstepnych ogledzinach i przymiarkach..decyzja szybka i konkretna- kupujemy!..cena tez przystępna bo jedyne 499zl, po przecenie niby z 699..oczywiście Nasza mała musiala jeszcze przetestowac w sklepie czy jej odpowiada ale odrazu przypadl jej do gustu..dodam rowniez ze wazy okolo 8kg..niestety nosidełko stało sie dla Niej powoli uciążliwe podczas dluzszej trasy..pozostaje teraz testować fotelik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjta
ja ostatnio kupowałam dla siostrzeńca fotelik na more4kids, płaciłam 300 zł z darmowym odbiorem w sferisie, może jakiś powalający nie jest jeśli chodzi w wygląd, ale na pewno jest funkcjonalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy wie ktos jak regulować pasy q tym foteliku bo w sklepie niestety nikt nam nie potrafił pokazac twierdząc ze pas się nie wydluza. Synek ma 14 miesięcy i ledwie się zmiescil przy tej do pasów,ktora byla w foteliku a Pani twierdzi ze się juz nie da wysluzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o regulacje pasów to jest pomiędzy nogami dzieck.. z fotelika wychodzi cienki pasek i wewnatrz jest regulacja i blokada paska ktora po wcisnieciu luzuje pasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzkekuje musze jeszcze taz podjechac do sklepu i to sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy problem z zagłówkiem , główka ledwo wchodzi na ścisk. Dziecko nie chętnie ja ta opiera. Czy zagłówek się wyrobi czy jest tak bardzo wąski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie..mamy ten sam problem glowa sie nie mieści..dlatego podwyzszamy maksymalnie do gory..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×