Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ArczWez

Gdzie dobre jeansy z wyprzedaży?

Polecane posty

Gość ArczWez

Gdzie polecilibyście szukać dobrych jeansów, chodzi mi o uznane marki np. Wrangler, Lee, Levis, w dobrych cenach. Potrzebuję kolejną parę o wolałbym zaoszczędzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japco128
Zazwyczaj chodzenie po galeriach straszinie mnie męczy, więc ja szukam w necie. Ostatnio kupiłem bardzo tanio na www.bejeans.pl wranglery i z tego co widziałem, nadal mają wyprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankha1
Ja już wcześniej trafiłam na ten sklep co @japco. Co ciekawe znalazłam go poprzez taką akcję dla zwierząt - karmimy psiaki. Kupiłam tam kurtkę i spodnie Levisa, bo upolowałam to na ich outlecie. Zaglądam tam szczególnie na dział outletowy, bo tamte rzeczy kupiłam z przeceną 75% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teenagedream
u siebie w Białymstoku chodzę do Outlet Center:) często mają fajne promocje na spodnie:) Teraz mają w VOLCANo i Lee Cooper:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenka2425
U nas w Lublinie w Outlet Center -30% na spodnie Big Stara dla kobitek :))) I w ogóle dzisiaj jest babski czwartek, więc mogą być jeszcze jakieś zniżki <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breezie
Też często chodzę do outlet center w lublinie;d bardzo fajne promocje mają tylko trzeba sprawdzać na stronie wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modnisia44
denley rządzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×