Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gonia86

Gdzie kupić maskotkę dziecku?

Polecane posty

Gość Gonia86

Hej, chcę coś kupić dla małej siostrzenicy (2,5 roku) i zastanawiam się nad jakimś sklepem z fajnymi maskotkami. Chodzi mi o coś klasycznego, nie jakieś dziwactwa... Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizbonnah
i czemu ta maskotka ma słuzyć? Hodowaniu roztoczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg_go
a może być coś FAJNEGO w super stanie bardzo mało uzywanego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg_go
jeśli tak, mam dla Ciebie coś fajnego... klasyka a jednak z pomysłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej w zabawkowym,ale też supermarkety mają duży wybór.Takie przytulanki,są świetne,dzieci je uwielbają,kup nowe,urzywane to nie na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marita09
Sporo dobrego słyszałam o sklepie Koesener, ostatnio przyjaciółka kupiła tam fantastycznego misia dla swojego chrześniaka - mały był wniebowzięty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marita09
@lizbonnach: przecież takiego misia czy szmacianą lalkę można spokojnie czyścić albo prać, jeśli ktoś panicznie boi się roztoczy, natomiast z doświadczenia wiem, że właśnie pluszaki mają w sobie ze wszystkich dziecięcych zabawek najwięcej takiego zwyczajnego ciepła, którego najlepsza zabawka edukacyjna zwyczajnie dziecku nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli jesteś z Krakowa lub okolic to możesz zajść do Entliczka Pentliczka, mają tam spory wybór maskotek, a jeżeli jesteś spoza woj. małopolskiego to możesz wejść na entliczek.pl, też na pewno coś znajdziesz dla swojej siostrzenicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubomira18
Maskotki tylko w sklepie. Nigdy przez internet. Jednak warto samemu zobaczyć materiał, czy oczka nie są krzywe itd. Przez net przyślą ci co popadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carpee_08
Jeżeli jesteście z okolic Krk, to możecie podskoczyć do olinka (w bochni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariona_s
Zdecydowanie ToysRus- dobre, oryginalne maskotki! ja robię zakupy dla dzieciaków tylko tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcyśkkaa
Tam sa naprawdę super zabawki :)polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój siostrzeniec uwielbia misia z Ikea, i fajne jest to, że nie ma problemu z kupnem takiego samego, gdy zdarzy się nieplanowe zagubienie czy zostawienie u babci. wbrew pozorom to bardzo praktyczna zaleta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj tutaj www.jokomisiada.pl/search.php?text=maskotka wiele razy juz tutaj kupowalam i za kazdym razem maskotka jest tą ulubioną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja maskotki dla swych pociech kupuję przeważnie na stronie allinside.pl. Jest tam ogromny wybór ciekawych rzeczy, różnego rodzaju, a zabawki są przecudne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja maskotki dla swych pociech kupuję przeważnie na stronie allinside.pl. Jest tam ogromny wybór ciekawych rzeczy, różnego rodzaju, a zabawki są przecudne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep allinside.pl. Moja siostra często dla swojej małej kupuje tam cudowne ubranka i zabawki :) rzeczy są tanie i ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maskotkę jak i kilka innych zabawek dla dziecka kupisz na Maxq.pl mają niższe ceny i szeroki wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CharmLenka
Jeżeli zależy Ci na jakiejś fajnej maskotce to ja polecałabym Ci zajrzeć do nich http://mojulubionybohater.pl/184-maskotki bo mają spory wybór i bardzo dobre ceny. Myślę, że bez problemu znajdziesz jakąś fajną przytulankę na prezent dla dziecka. Ja bardzo często tam zaglądam bo można tam znaleźć zabawki z bohaterami z bajek. W sklepach stacjonarnych jest bardzo ograniczony wybór, dlatego stawiam na internetowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioka
Bardzo często zamawiam różne zabawki na more4kids.pl myślę że na pewno znajdziesz coś dla siostrzenicy. Mają fajną opcję darmowego odbioru w salonie sferis z której zawsze korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropulka
Ostatnio kupiłam siostrzeńcowi szczeniaczka fp, młody zachwycony w fajnej cenie był dostępny na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×