Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vanilla_sky

Gdzie kupujecie złotą biżuterię?

Polecane posty

Gdzie kupujecie złotą biżuterię? Macie jakieś ulubione sklepy? Ja ostatnio kupuję tylko w rafidu.pl Uważam, że mają naprawdę atrakyjne ceny i produkty. Przesyłkę również bezproblemą:) Chętnie poznam Wasze typy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata44
Ładne kolczyki z brylantami znalazłam sobie na stronie www.staviori.pl. Włoska marka, w sumie pierwszy raz o niej słyszę ;P Ciekawe mają stylizacje, można znaleźć coś bardziej eksklusive na wyjście na przyjęcie, bankiet itd, ale też bardziej casual – do pracy, na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata333s
Do tej pory to raz kupowałam biżuterię online, ale chyba będę zamawiać częściej – wygodne to jest. Akurat kupowałam kolczyki ze złota z brylantami ze stronki www.markobizuteria.pl . Firma nie jest jakąś tam internetową, tylko ma też swoją siedzibę normalnie stacjonarnie w Białymstoku, także są pewni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelas
Sztuczną i prawdziwą biżuterię w fajnych cenach mają na stronie www.crazydiamond.pl. Sprawdzony sklep, już wielokrotnie tutaj kupowałam i zawsze paczka była dostarczana praktycznie z dnia na dzień. A sama biżuterią – perełki ;->>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareeew
Bardzo ładną i taką nietypową biżuterię np. Shamballa mają w sklepie online na www.newcraft.eu . Tutaj znalazłam super kolczyki i wszystkie znajome pytają – skąd ją mam? :D Hehe, no są niebanalne. Nigdzie indziej nie widziałam takich połączeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od kilku miesięcy kupuję tylko na aliexpress24.pl Bez wychodzenia z domu mogę kupić praktycznie wszystko. Zaczęłam zamawiac tam w ubrania, biżuterię (mają małe dzieła sztuki! Kolczyki w kształcie smoków, kotków, zwykłe srebrne z cyrkonią zareczynowe z brylantami, broszki, spinki i zawieszki co tylko chcesz. Zawsze jak przyjde w czyms nowym to kolezanki pytaja skąd to mam igdzie kupiłam a ja mówię że przypłynęło zza oceanu ;) Fajne rzeczy tam maja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz zastosować właściwie dwa podejścia do zakupu biżuterii. Stacjonarny sklep lub sklep online. Polecam drugie rozwiązanie. Niektóre marki działają głównie w sferze multimedialnej sprzedaży luksusowej biżuterii. Tutaj przykład www.savicki.pl Luksusowy pierścionek zaręczynowy + obrączka ślubna w pakiecie 10% taniej, do tego setki projektów do wyboru z możliwością dowolnej konfiguracji jakościowej. Akurat wspominam sklep, bo mamy z mężem od nich obrączki ślubne, które zostały stworzone na podstawie własnych wyobrażeń. Nie czuję, abyśmy za cokolwiek przepłacili. Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszekkk

Ja swojej ukochanej zamawiałem ostatnio komplet biżuterii z bursztynem ze strony  ankabizuteria.pl/new-products. Tutaj powinna być widać ten zestaw – kolczyki plus naszyjnik. Bardzo się prezent spodobał, jeszcze nigdy nie widziałem mojej drugiej połówki aż tak happy z prezentu ode mnie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeciAAA34

Duży wybór długich łańcuszków ma Anka Biżuteria, moge jubilera polecić. Ja kupowałem sobie taki dłuższy 65 cm srebrny łańcuch jak tutaj widać - ankabizuteria.pl/lacuszek-srebrny-pancerka-plaska-075-65-cm. Dostawa na czas, błyskawiczna, łańcuch elegancki, nic się nie rwie, nie odbarwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×