Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majka 9876

KUPNO PERFUM - ODPOWIEDNIKÓW ZNANYCH MAREK?

Polecane posty

Gość allllle
Daj sobie spokój z takimi kobieto,nie szkoda ci kasy?lepiej odłóż i kup cos lepszego.Takie podróby nic nie są warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona jak diabli
buhahahaha jakby mi ktos zafundowal taki badziew to bym przy nim wywalila butelke do kosza. Przeciez tego nawet nie mozna nazwac "perfum"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka 9876
no, ale 9 zeta to nie majątek przecież. Ja się pytam czy próbowaliście tych perfum, a wy nie odpowiadacie na temat. Jesli za samą markę mam płacić 100 czy 200 zł dodatkowo to ja wole coś tańszego. Czy ktoś używał takich perfum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurnięta joanna
akurat tych nie,ale raz kupiłam coś w rozlewni,zapach owszem był dość zbliżony do oryginału,ale trwałość-żadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sranie.w.
buhahahaha jakby mi ktos zafundowal taki badziew to bym przy nim wywalila butelke do kosza. Przeciez tego nawet nie mozna nazwac "perfum" bo perfum to chyba twoje drugie imię to są perfumy ciemnoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi się zdarzyło
kupić odpowiednik i powiem ci że są takie które są nietrwałe ale i takie które dwa dni na ubraniu się trzymają i pachną niemal tak samo jak oryginał, ale to trzeba trafić bo czasem można na badziew sie natknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stecunia
ja polecam to: www.aromatic.aromagroup.pl perfumy są super trwałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://naina.eu - Jedna z lepszych internetowych perfumerii z jakimi miałem o czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugusiakiwa
Obydwie strony, których adresy powyżej - nie działają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdź sobie na www.aparperfume.pl Pisali już o tym na forum, że mają tam fajną promocję, bo ile się kupi perfum to dostaje się dwa razy tyle o tych samych pojemnościach. czyli jak kupisz trzy to dostaniesz od nich 6 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamawiam odpowiednik Hugo Bossa szarego na stronie zapachowiec.pl ładnie pachnie i trwałość też jest ok. To jedna z najlepszych rozlewni na jaką trafiłam do tej pory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś u góry wspomniał tylko www.zapachowiec.pl bo przebija wszystkie inne rozlewnie a o podróbach nawet nie wspomnę. Długo się utrzymują i przepięknie pachną. Polecam wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba trafić na dobrą perfumerie... Szukałam i znalazłam. Perfumeria zapachowiec.pl jak dla mnie super! Zapachy mocno zbliżone i trwałe. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannal
Zamówiłam ostatnio z www.zapachowiec.pl i nie mam zastrzeżeń. Kupiłam lacoste pour femme i jest bardzo zbliżona do oryginału. Jestem zadowolona i będę zamawiać częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie i opinii moich znajomych takie perfumy niczym nie odbiegają od drogich oryginałów. Najważniejsze jest by utrzymywały się cały dzień i były intensywne . Zamawiam z www.goia.pl i polecam perfumerie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrafal898
Odpowiedniki to dobre wyjście dla osób, które chcą zaoszczędzić a zarazem nie stracić na jakości. Co prawda zapach nie będzie w ładnych flakoniku,ale będzie identyczny jak oryginał. Dobrą rozlewinia jest zapachowiec.pl Posiadają tam bardzo dużo znanych marek a zapachy są bardzo trwałe i ładne. Testowałem kilka i naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×