Odpowiedz na ten temat

podróbka Louis Vuitton

• włos mi sie jeży 2008.12.22 [09:22]
    Kupiłam na allegro podróbke kuferka Louis Vuitton...ale to co do mnie dotarło....ehhhhh....tego nawet nie mozna nazwac podróbką!Rączki,które niby miały być ze skórki są plastikowe,już popękane....a torebka ,która miała byc ze skóry eco,jest z jakiegoś sztywnego tworzywa sztucznego przypominającego tzw."ceratę"
    porażka na całej linii.......
    zdjęcia mnie zwiodły,jak i etykietka przy torebce,na której jest wzmianka o skórce......
    dziewczyny,jak wyglądają wasze "podróbki"?oczko.gif
    z czego są wykonane?czy materiał tez jest taki sztywny?
    gdzie kupie "dobrą"podróbke?

• ziimmma 2008.12.22 [09:24]
    idiotko, nie maa "dobry" podrobek, jak Cie nie stac na oryginal, to daj sobie spokoj. takie lasie z podrobami wygladaja zalosniepechowiec.gif
  • włos mi sie jeży 2008.12.22 [09:30]
    do ziimma
    co ja jaaadpechowiec.gif
    jak przyszłaś mnie tu obrażać to daruj sobie...

• heheeee 2008.12.22 [09:33]
    Kupować podróby to jest obciach na całej linii usmiech.gif Pozerstwo i postawa "wyżej sra niż d**ę ma" hehe Jak Cię nie stać to po co kupujesz? Chcesz poszpanować przed ludźmi w galeriach handlowych? Ci co się na tym nie znają to nie zauważą, a przed tymi co się znają zrobisz z siebie kretynkę.
  • włos mi sie jeży 2008.12.22 [09:43]
    myśl co chcesz ale ja jej nie kupiłam zeby szpanowac po galeriach handlowych z Louis Vuittonpechowiec.gif
    wydaje mi sie ze gdybym miała orginał to i tak by wszyscy mówili ze pobróba bo jak wiadomo te torebki są drogie i w Polsce niewielu ludzi na nie stać!
    kupiłam bo po prostu podoba mi sie model tej torebki!
    znajoma ma podróbke chloe,która wygląda pięknie,jest ze skórki eco i przede wszystkim dobrze wykonana......i co z tego ze podróba?wazne ze "dobrze" wykonana i nie rozpadnie sie po tygodniu...
  • pewnie cie nie zlapia 2008.12.23 [16:32]
    nie wiem co ludzie widza w tych torebkach, sa koszmarne i do tego wydaje kupe kasy, zeby mogli reklamowac czyjas marke pechowiec.gif
    za 100zl kupujesz na allegro fajna torbe ze skory naturalnej. ja mam taka juz rok i kazdy pyta gdzie kupilam. jest bez marki i to mnie cieszy.
  • lejdisss 2008.12.24 [04:20]
    Ostatnio byłam w Egipcie i tam jest od zarąbania podróbek. Powiem ci że niektóre nawet dobrze zrobione, ale większośc to taka tandeta że masakra. Ciężko wyszukać dobrą podróbkę, ale są.
  • tylko nie jedż z tą torbą 2008.12.24 [15:37]
    lansować się na saksach.
    bo na granicy celnicy cię zwiną i wylądujesz w pierdlu, kretynko.
    Kupowanie podrób to współudział w paserstwie.
  • saandraa 2009.01.23 [16:10]
    niektórzy kupują podróbki bo ich nie stać na orginały ;/;/
  • kuroikaze 2009.01.23 [16:30]
    Boże widzisz a nie grzmisz...

kupiłas podrobke to teraz masz.
    albo kup sobie oryginał, a jak Cie nie stac to kup oryginalna torebke tanszej firmy a rownie ladna.

no dobra ja wiem ze niektorzy chca sie wylansowac, ale lansowac sie podrobkami jest zalosne

ile za nia zaplacilas?
    az sie usmiechne jak napiszesz ze z 400 zł jezyk.gif
    I want you back..
  • bąbelek20 2009.01.23 [17:47]
    Sprowadzam wysokiej klasy podróbki, jedne tańsze z eko skóry i droższe, wykonane z normalnej skóry (epi leather), będące bardzo, bardzo dokładnymi replikami (ta sama waga, nr seryjny, dokumenty) Jednym słowem są to torebki, które inni sprzedają na Allegro jako oryginalne po ponad 1000zł.
    Mam możliwość sprowadzenia na zamówienie konkretnych modeli.
    Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę pisać: noname04@mailplus.pl< br />
  • jatojaprostejak2x2 2009.01.24 [23:33]
    a jakie ceny?
  • AgataS71 2009.08.02 [22:38]
    Hejka oczko.gif
    Ja to jestem szczęściarą! Kupiłam na Świstaku replikę w woreczku itp, ze skóry nat. za 140zł!
    Chcialo mi się śmiać, bo Pani napisała, że jest oryginalna, ale nie będę się kłócić, bo i tak się baaaardzo cieszę oczko.gif
  • kuroikaze 2009.08.03 [16:20]
    juz nie wspomne, ze kupowanie podrobek jest przestepstwem...

LANS smiech.gif
    I want you back..
  • 3009484 2011.08.08 [08:33]
    ja mam do sprzedania podróbkę LOUIS VUITTON !!usmiech.gif mohje gg w nicku usmiech.gif
  • Pika178 2011.08.08 [22:55]
    Mam do sprzedania torebke Louis Vuitton w 100% oryginalną za niewielkie pieniądze. Znudziła mnie już, dlatego chcę się jej pozbyć. Jeśli któraś z was jest zainteresowana, może odezwać się na gg 2626309.

pozdrawiam. usmiech.gif
  • juz pisze 2011.08.08 [23:00]
    bąbelek20 - juz do Ciebie pisze moj email to zakup@pg.gov.pl i czekam na szczegoly.
  • juz pisze 2011.08.08 [23:02]
    pikaj podaj adres emailowy wole od gg.

• Pika178 2011.08.08 [23:12]
    p.patrycja.18@o2.pl proszę bardzo. usmiech.gif
  • co za idiotka przeciez to 2011.08.08 [23:38]
    adres prokuratury generalnej smiech.gif

• 2monika0 2011.08.22 [16:21]
    mam kilka replik louisa vuittona gucciego chanel i prada chetni pisac na email lara16@op.pl wysle fotki na email
  • Azim 2012.07.23 [10:06]
    Siedzę i nie mogę się przestać z was śmiać...

• Azim 2012.07.23 [10:07]
    A i jeszcze wątek nazywania podrób replikami...

Ogarnijcie się ludzie!
  • gość 2017.07.17 [11:25]
    Mam słabość do niektórych marek, jedną z nich jest na pewno LV – torebki robią przegenialne. Szkoda tylko że normalnie za ich wyroby trzeba płacić jak za używany samochód średniej klasy. Na szczęście są jeszcze repliki ale z nimi to różnie bywa. Czasem sklepy sprzedają buble za horrendalne sumy. Fajnym wyjątkiem jest sklep online
    www.dobre-repliki.pl . Tutaj już kupowałam 3 razy i zawsze produkt był w wysokiej jakości. Szybka dostawa, koszt wysyłki jest już wliczony w cenę. Mogę ich polecić.
  • gość 2017.08.07 [16:26]
    Świetnie prowadzony sklep z ekskluzywnymi markami jest na
    www.dobre-repliki.pl . Faktem jest, że produkty są replikami, ale jak dla mnie to różnicy nie widać, za to w cenie różnica jest ogromna. Najbardziej to mogę u nich polecić odzież i obuwie. Chodziłam zeszłą zimą w kozakach UGG i komfort bez porównania z jakimikolwiek innymi moimi butami. Ciepło, a z drugiej strony stopa się w ogóle nie pociła.
  • gość 2017.08.22 [14:01]
    Zadowolona jestem z zakupów przez stronę www.internetowy-sklep.net . Mają sporo promocji, każdy produkt jest porządnie opisany i co ważniejsze to co na foto, nie różni się od tego co człowiek dostaje w przesyłce potem. Ja mam tutaj chociażby kupowaną torebkę Gucciego i też nie tak dawno zamawiałam też sobie genialne buty Giuseppe Zanotti – klasa sama w sobie, w takim obuwiu mogłabym chodzić wszędzie i zawsze.
  • kukucja 2017.08.22 [14:06]
    Nie chcecie być obrażane? To proste - nie kradnijcie. Kupowanie podróbek to złodziejstwo i tyle.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...