Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezent dla Babci

Polecane posty

Gość gość

Co kupujecie swoim babciom na Dzień Babci? Nie mam pomysłu szczególnie że moja dzień później ma 80-te urodziny kwiaty jej kupie bo lubi ale co jeszcze?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja kupuje tylko też nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domena11
Dla babci to najlepiej coś funkcjonalnego. Ja na gwiazdkę mamie kupiłam pojemniki prożniowe Dafi bo zawsze naszykuje tyle nas Święta i się marnuje, a tak trochę postoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak babcia mobilna jeszcze, to szalik, rękawiczki, apaszka. Moja babcia niestety z domu już nie wychodzi, ma liche krążenie i ciągle narzeka, że jej zimno, ucieszyła się z ciepłych bawełnianych rajstop i wełnianych skarpetek. Inny wnuczek kupił wełnianą kamizelkę i też jest w użyciu non stop. Każdy zna swoją babcię najlepiej i jeżeli poświęci chwilę czasu na zastanowienie, to na pewno trafi z prezentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładny obrazek święty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takich praktycznych prezentów rozgrzewających to polecam rzeczy z gorczycą białą - sa takie bambosze np albo opaski na nadgarstki czy kolana jak Babcia cierpi na jakies bóle reumatyczne albo tez na kregosłup http://www.medycynanaturalna.pl/ tu masz tego dużo- ja kupiłam mojej Babc***as na kręgosłup i materac i bardzo jej to pomaga , bo ta gorczyca działa rozgrzewająco, przeciwbólowo i przeciwzapalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja babcia bardzo ucieszyła się z biżuterii ;) Niby drobiazg, a jednak sprawił bardzo dużą radość. Kupiłam ją za grosze na allinside.pl ;) Nie wykosztowałam się, a sprawdziło się w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojej Babci kupiłam fajne, cieplutkie kapcie :) takie wełniane za kostkę i strasznie się ucieszyła :) kupiłam je przez cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/, to fajna porównywarka cen wielu różnych sprzedawców i mają fajne ceny, można tam znaleźć wiele ciekawych pomysłów na prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×