Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biednaaaa

prezent pod choinkę dla mężczyzny lat 25- do 50zł

Polecane posty

Gość biednaaaa

kompletnie nie mam pomysłu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość draże z biedrąki
50 sztuk, bedzie miał zapas na cały rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biednaaaa
oj draże kosztują więcej niż 1zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biednaaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prezentowa
No nie wiem, mój by ten zapas opendzlował w parę dni.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na 7:30 wstaję o 4:50
co on lubi? MOze być ksiazka typu przewodnik po górach, przewodnik po fotografii, cos o wędkarstwie szalik, rękawiczki, czapka piżama krawat zestaw kosmetyków - wiem oklepane... album na zdjęcia wkrętak z namagnesowaną końcówką- dla majsterkowicza karnet na masaz erotyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na 7:30 wstaję o 4:50
karnet - wa bilety do kina płyta z ulubioną muzyką skarbonka scyzoryk dla kawosza -zestaw kaw świeżo mielonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prezentowa
ta skarbonka mi się podoba. Taka z napisem "Zbieram dla mojej ukochanej" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biednaaaa
dziękuję za propozycje :) właśnie tak myślałam nad piżamką, plecakiem hmm może woda toaletowa ogólnie bardzo podobają mu się motocykle więc planuję dokupić do prezentu brelok z takim pojazdem :D i upiekę mu pierniczki w kształcie serca :) ogólnie mój chłopak jest typem domatora-majsterkowicza, lubimy dość aktywnie spędzać czas, rowery, rolki, spacery...Uwielbia słodycze, nie pije kawy, za alkoholem nie przepada, ani nie jest kibicem, nie chodzi na imprezy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biednaaaa
delicja pomarańczowa:) - :classic_cool: super :D he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, piszesz, że jest aktywny sportowo - to super, dobrze jak facet nie jest zasiedziałym leniuchem :P moi znajomi faceci też są aktywni, i od jakiegoś czasu kupują sobie koktajle białkowe - to coś jak odżywka dla dzieci, ale z większą ilością białka... pomaga budować masę mięśniową, i trzymać na wodzy tłuszczyk :) może coś takiego spodobało by się Twojemu facetowi? Wygląda to tak: http://tnij.org/i9t3 albo tak http://tnij.org/i9t4 ( więcej, ale drożej )... pije się to z mlekiem, w shakerze można rozrobić... po takim prezencie chyba będzie wiedział, że wspierasz jego aktywny tryb życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golden_cage
jak w tym przedziale cenowym to ja postawiłabym chyba na dobrą książkę. Nie wiem może Zaginione królestwa Daviesa ?? Ciekawa historyczna książka, powinna się spodobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup coś co wyróżni Cię na tle innych kobiet, które dają prezenty lub zadbaj o unikatowy sposób wręczenia tego prezentu. Kup mu np T-Shirt, ale załóż go na siebie i powiedz, że musi go z ciebie ściągnąć zębami jak chce go dostać. Przewiąż go dodatkowo kokardką;) To pomysł zaczerpnięty z książki Sztuka Obdarowywania Mężczyzn, jest genialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym się interesuje, co lubi robić? dostosuj prezent do jego zainteresowań. Ja swojej dziewczynie ostatnio fajne prezenty zamówiłem ze strony allinside.pl, była bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×