Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pytanie do znawców ALLEGRO

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanko do allegrowiczów. Ogólnie rzadko zamawiałam coś przez allegro, a jak już to odbiór osobisty, lub za pobraniem, a priorytet tylko u firm, które wiem, że raczej mnie nie oszukają, więc proszę o wyrozumiałość :). Niestety znając moje "szczęście" to jak zwykle narobię sobie więcej biedy niż pożytku. Jeśli chodzi o osoby prywatne, które coś tam na swoją łapę wystawiają to mam ograniczone zaufanie. Boję się, że przeleję kasę, a paczki nie wyślą. 50zł przeżyję, ale jak już chodzi o setki to niestety nikt na pieniądzach nie śpi. Chciałabym kupić sprzęt elektroniczny za ok 300zł, ale facet oferuje priorytet lub paczkę ekonomiczną = przelew i dopiero wysyłka i na ok 900 pozytywów tylko 3 negatywy dotyczącego przelewów z jego strony. Czy w razie takiego wałka, że koleś dostanie kasę, a nie wyśle przedmiotu obowiązuje jakaś ochrona kupującego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest ochrona kupujacych do 10 tys pln, gdy ktos cie oszuka idziesz na policje i zglaszasz to do allegro, przesylasz im dokumenty z policji i allegro odda ci kase, 900 komentarzy i tylko 3 negatywy to dobry wynik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×