Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atreba88

Suszarka do włosów

Polecane posty

Cześć dziewczyny:) Szukam suszarki do włosów, która nie będzie ich aż tak bardzo niszczyła... gdzieś słyszałam że lepsze są te które mają funkcję jonizacji. Znalazlam dwie opcje http://www.sferis.pl/p/382289-suszarka-do-wlosow-babyliss-d302e.html i nie wiem czy lepiej dorzucić do tej z funkcją jonizacji http://www.sferis.pl/p/350751-suszarka-do-wlosow-remington-ac5911.html.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm spam spam. jak chcesz miec zdrowe wlosy to nie uzywaj zadnej suszarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie jesteś kobietą, że tak sądzisz... Codzienne mycie włosów, trzeba iść do pracy i niby czkać aż same wyschną... taaaa jasne, świetny plan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ja myję włosy dzień wcześniej. Wolę unikać zbyt często suszenia ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja suszę praktycznie codziennie i nie sa w złym stanie, bo używam suszarki z jonizacją a ona nie niszczy tak włosów jak przeciętny sprzęt. Suszarka Panasonic nie wysusza włosów i nie elektryzują się po niej tak jak miały to w zwyczaju robić wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Medard
A co myslicie żeby kupić coś do domu? Coś praktycznego co praktycznie używa każda kobieta? Ja ostatnio kupiłem swojej żonie suszarkę do włosów, tutaj macie różne rodzaje http://www.manta.com.pl/pl/102-suszarki i była bardzo zadowolona. Teraz używa jej cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porilka
polecam suszarkę do włosów REMINGTON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powiedzmy sobie szczerze każda suszarka niszczy włosy ale kto ma czas rano czekać aż same wyschną. Poza tym tutaj chodzi aby zminimalizować uszkodzenia. A przy odpowiedniej pielęgnacji i dzisiejszej technologii nie jest problemem praktycznie całkiem je wyeliminować. Ale wracając do tematu to ja bym poleciła ten model https://www.al.to/p/127122-suszarka-do-wlosow-braun-satin-hair-7-iontec-hd730.html bo posiada jonizację i zimny nawiew które oprócz utrwalenia fryzury zamykają łuski włosa chroniąc je i nadaj połysk. Do tego posiada technologię która błyskawicznie obniża temperaturę nadmuchu nie zmieniając jego intensywności więc nie musimy martwić się nadmiernym przegrzaniem włosów. Sprzęt do tego ma odpowiednie nakładki i pełną regulację. Polecam z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KolorowaMalpka
ta babyliss jest spoko, ja kupowalam dwa miesiace temu w media expert i mniej niszczy wlosy niz poprzednia, ktora mialam. a poza tym mega szybko suszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlinarka
Bardzo sobie cenię suszarki Brauna, zdecydowanie przewyższają jakością wszelkie inne marki. Jest bardzo wytrzymała na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akokoc
widziałyście te nowe suszarki z sensorem temperatury - digital sensor? Rozważam zakup, bo mam uż tak zniszczone włosy przez starą suzarkę która pali niemilosiernie i nie ma żadnej regulacji że szok, co myślicie warto kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo że każda suszarka niszczy włosy, ja osobiście korzystam z Braun a konkretnie model HD 785. Posiada funkcje jonizacji (jeden przycisk) przez co włosy się aż tak nie elektryzują i łatwiej je opanować. Takie suszarki będą droższe w zakupie ale warto dopłacić, sam komfort użytkowania jest znacznie wyższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka

Dziewczyny, suszarka dobra i odpowiednia używana nie niszczy włosów. A wręcz im pomaga, bo mokre włos są bardziej narażone na zniszczenia. Ja mam taką z babyliss digital sensor, sama podczas suszenia sprawdza moje włosy, żeby ich nie zniszczyć. Ogolnie suszy w niższej temperaturze, ale robi to nadal szybko i skutecznie, więc włosy na tym nie cierpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojka

A lokówko-suszarka? Co myślicie? Nawet nie chodzi mi o robienie nią loków, chociaż to spora oszczędność czasu, ale np. takie suszenie na szczotce, jak u fryzjera. Mi zawsze do tego brakowało rąk, ale z taką lokosuszarką chyba jest łatwiej? Myślę o  AS200E z Babylissa, chyba z tą większą średnicą szczotki powinno się udać, co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×