Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kszczasta

telefony z klapką czy nie?

Polecane posty

Gość kszczasta

Takie telefony wolicie? Słyszałam, że te z klapką nie są najlepsze, choć mi strasznie się podobają... Przeglądałam Motorole, bo one mi się najbardziej podobają http://www.okazje.info.pl/ceny/motorola/telefony/telefony-komorkowe/ ale czytam opinie na forach i podobno się psują... czy to prawda? te klapki faktycznie nie są dobrym pomysłem? ma ktoś? Jeśli tak, to jak długo już uzywa i czy trzeba było naprawiać coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam z klapką
tyle, że Samsunga. Mam już prawie 4 lata i działa bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafcio
mi tez strasznie podobaja sie telefony z klapka, ale jesli chodzi o motke to strasznie felerny telefon.. moj chlopak mial motorole 3xxx czy jakos tak i po pol roku mu padla.. ale owszem jesli chodzi o samsungi to dobre telefony, siostra miala kilka lat :) mi podobaja sie SE z klapka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agm
dla mnie największą wygodę stanowi telefon w jednej solidnej części, czyli żadnych klapek, żadnych sliderów. Rozmowę również szybko się odbiera, a jednocześnie nie musimy się obawiać że coś nam się oderwie itp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUbię z klapką :) Od zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agm
klapka vs slider = 1:0. Ale i tak jednoczęściowe rządzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon_ika
Dziwne, ze motorole sa felerne, bo od 3 lat ma motorole pebl http://images.google.pl/images?hl=pl&q=motorola+pebl&lr=&um=1&ie=UTF-8&ei=hgcESriSDMyE_QbXorSuBw&sa=X&oi=image_result_group&resnum=4&ct=title i dalej dziala bez zarzutu. Znajomi zmieniaja telefony a ja lubie moja motorolke i narazie nie mam zamiaru jej zmieniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmelka24
ja mam motorole V8 jest naprawde swietna moim zdaniem dobrze wykonana ja klapki mam od zawsze:-) wczesniej mialam motke V3i i jakos zadna mi sie nie popsula do tej pory a sporo czasu mam motorole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj to było nvcb
dla mnie to tylko z klapką mam i nienarzekam innego bym nie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tpo chyba jakas prowokoaja
moja sugetsia to kupno normalnego telefonu i do tego kup sobie klapki (bedziesz je mogla tez uzywac w czasie wakacji na plazy ,wiec 2 w jednym ) ps. motorola to dupaskie telefony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmelka24
nie tpo chyba jakas prowokoaja znalazla sie wielka znawczyni od siedmiu bolesci!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
Jestem posiadaczką Nokii z klapką i nie narzekam; telefon sprawuje się bardzo dobrze. Ale od jakiegoś czasu nachodzi mnie na Nokię rozsuwaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam motorole z klapka- koszmar, koszmar i jeszcze raz koszmar! teraz przerzucilam sie na LG Prade II i jestem bardzo zadowolona, świetny telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem moze pecha macie
bo ja od 12 lat ciągle mam motorole ... Zmieniam tylko typ a stary -ale w b.dobrym stanie oddaje młodszej siostrze np... Obecnie mam L6 i naprawde nie moge narzekać ...moze kazdy powinien miec tel dostosowany do charakteru -trybu życia ,pracy ? Mój maż np musi miec "cegłe" bo inaczej wiecznie gdzies gubi zostawi itp a tak wielkie i duże to nie zapomni :P A ja jesli bede sobie za jakiś czas zmieniac to tez jakaś motorole wezme -bo mnie akurat baardzo odpowiada!~!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam telefony od plebis.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystałam z telefonu z klapką, ale nie jestem zadowolona. Wysiadł mi w nim głośnik. W telefonie bez klapki nic takiego nie miało miejsca, a przez moje ręce komórek przeszło wiele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lyddie0
Telefony z klapką są całkiem fajne, sama ostatnio widziałam Flipa 3 i całkiem mi się podobał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniany
Zdecydowanie Rumba. Śliczny, elegancki telefon z klapką. I do tego tani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×