Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xenae

witaminy na cerę, panokcie i włosy?

Polecane posty

Gość xenae

Hej dziewczyny! Jaki znacie doby i sprawdzony preparat na zniszczone, słabe włosy i łamliwe pazokcie ... W aptekach jest bardzo duży wybór ale... który z nich daje naprawde widoczne efekty? :-)))) Podobno sa tez takie poprawiające koloryt skóry.... Poradzcie cos dobrego i w rozsadnej cenie... Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hop do góry
bo ja też jestem ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wela
Mnie pomaga Wyciag ze skrzypu z witaminami VITAMEX Szwecja, opakowanie 100 szt. za ok 20 zeta. Biore je od kilku lat i widze roznice, skora na calym ciele jest taka jakby gladsza, lepiej nawilzona i koloryt ladniejszy. Na rynku jest wiele srodkow, niektore maja identyczny sklad i tylko roznia sie wysoka cena. Probowalam kiedys Revalidu, drogi i bardzo niesmaczny, po zjedzeniu i popiciu plynem mialam mdlosci i zgage, slowem nigdy wiecej.....Merz Special tez drogi ale jakis rewelacyjnych efektow tez nie widzialam....Lepiej uzywac tanszy preparat regularnie niz drogi raz na kilka miesiecy....Acha ten preparat zawiera wyciag ze skrzypu, drozdzy, alg i inne pomocne substancje i mineraly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja
używam preparatu HUMAVIT ze skrzypem i pokrzywą jest niedrogi ok 9 zł i 150 tabletek używam go od miesiąca i widzę poprawe ale nie kolsalną ale z drugiej strony mozna to dopiero zauważyć w trzecim a może w czwartym miesiącu używania a nie od razu. Tak jest chyba z wszystkimi preparatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppp
ja również stosuje HUMAVIT ze skrzypem i pokrzywą od 3 tyg i zauwazyłam lekką poprawe mianowicie mam problem z tradzikiem a krostki juz mi tak nie wychodzą,ale oczywiście uważam że na wyrazniejszą poprawe należy poczekać około 3 miechy,za preparat zapłaciłam ok.10 zł za 250 tabl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowiej
polecam suplementy! dzieki nim mozna w naturalny sposob uzupelnic braki witamin i mikroelementow! zapraszam do lektury! i zachecam do zdrowego zycia! www.suplementy.sklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm
dla mnie merz special-ale troche drogawy...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zażywam od 3 miesięcy Wyciąg ze skrzypu polnego z witaminami (100 tabletek kosztuje ok.20zł) oraz od niedawna Humavit ze skrzypem i pokrzywą (250 tabl. za niecałe 10zł)... Efekty są bardzo widoczne...włosy się już nie łamią,nie wypadają a paznokcie są mocniejsze i wyglądają zdrowiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorkowa
hejka...ja kiedys byłam u dermatologa, bo strasznie mi sie łamały pazurki i polecił mi jakies tam tabletki, nie pamietam nazwy, ale są na R...i sa strasznie drogie...a w zastepstwie mozna brać "skrzyp polny" albo kompleks witaminek A+E pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ja mam problem od czasu do czasu z paznokciami,zwlaszcza na przesilenie wiosenne,w moim przypadku,choc to chyba kwestia organizmu i reakcji,pomaga mi\"wyciag ze skrzypu polnego\"w tabl.,lub capivit a+e forte pozdrawiam:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×