Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ktoś mógłby rozpisać mi dietę 1500 kcal?

Polecane posty

Gość gość

Byłabym bardzo wdzięczna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na jakiej podstawie wyliczona ilość kcal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na podstawie obserwacji jeżeli można to tak nazwać . Liczyłam przez dwa tygodnie kcal i wyszło ze zjadam 2000 , przy czym brak aktywności fizycznej, a chciałabym schudnac. Czy 500 kcal to za dużo na początek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Maksymalnie odejmujesz 300 z zapotrzebowania. Poniżej tego zaczyna się spowalnianie przemiany materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaloz konto na fitatu i sama licz kalorie, chyba ze chcesz jesc to samo 7 dni w tygodni, to podam ci swoj dzisiejszy jadlospois :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fitatu ci obliczy zapotrzebowanie, nie wiemy ile masz lat, ile wazysz, ile mierzysz, gdzie pracujesz, jaki masz tryb zycia... smoka tez ci znalezc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sory, ale plik excel vitalmaxa jest lepszy i dokladniejszy niż to fitatu... testuję na bieżąco oba - nawet wypełnianie idzie szybciej, o dokładności składników nie mówiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okej, spróbuję :) Mam 21 lat, ważę 60 kg, 162 cm wzrostu. Aktywność fizyczna, hm.. tyle co robię w domu, sprzątanie itp, spacery z dzieckiem, czasem zrobię jakis trening z centrum sportowca. A i właśnie chciałabym uniknąć jedzenia codziennie tego samego, bo wiadomo ze tym można zniechęcić się do diety. Jedynie owsianka codziennie na śniadanie może być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plik excel vitalmaxa, no weź nie żartuj. od razu może do zeszytu będę wszystko wpisywać? Fitatu w komrce masz zawsze przy sobie, masz bazę danych do wielkiej brytanii, francji, holandii, hiszpani, wloch i niemiec. Nawet jak pojedzisz na wakacje czy jakis wyjazd do tych krajow to mozesz spokojnie tego używac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedz normalnie tylko wyrzuc weglowodany w postac****eczywa, slodyczy, makaronow, ziemniakow, ryzu, kasz. Zwieksz podaz bialka i tluszczy. I co wazne trzeba duzo pic oraz oraz jesc duzo warzyw. Dodatkowo jakies siemie lniane, zeby dostarczyc organizmowi blonnik. Dzieki takiej diecie nie bedzie ci sie chcialo jesc i bedziesz miec energie. Weglowodany w malej ilosci= brak skokow insuliny=brak uczucia glodu. sama jestem na takiej diecie. ktora w moim przypadku bedzie pewnie trwac do konca zycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie zainstalowałam fitatu - ŚWIETNA aplikacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystaj z ułożonej profesjonalnie ułożonej diety,ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra, spamówy, zrozumieliśmy, że temat służy do reklamy góownatatu... teraz WYPAD z tym spamem!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dania82
Ja sama sobie rozpisywałam dietę jak się odchudzałam po prostu wchodziłam na kilka stron i dobierałam sobie;) do tego przyjmowałam suplementację African Mango http://szczupla-kobieta.pl do tego ćwiczenia i efekty naprawdę widoczne gołym okiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlmaT
Takie sztywne diet 1500kca czy 1000kcal widziałam gdzieś w Internecie, ale po spotkaniu z poważnym dietetykiem wiem, że dobra dieta powinna być dopasowana indywidualnie, wtedy w połączeniu z indywidualnie opracowanym planem podejmowania wysiłku fizycznego ma szanse być skuteczna. U nas w w Krakowie w Derma Clinic można umówić się na takie planowanie: http://www.derma-clinica.pl/pierwsza-wizyta-dietetyka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×