Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Schudnac12345

Czy schudne w 100 dni na diecie 1200 kcal?

Polecane posty

Gość Schudnac12345

Czy na 1200 kcal do połowy czerwca schudne 10 kg? Mam 177 cm wzrostu i ważę 69 kg. Trening siłowy 4 razy w tyg sporadycznie bieganie. Jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellindaa
Wszystko jest możliwe, ale też trzeba pamiętać otym, że jak ćwiczysz to orgnizm też potrzebuje odpowiedniej diety. Z małą ilościąkalorii nie ma co przesadzać moim zdaniem. Są takie fajne rozwiązania pudełkowe http://www.dietbox.pl/diety/ które wspomagają odchudzanie. Z resztą nawet można do dietetyka ich napisać z prośbą o poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez odpowiedniego jedzenia nie ma odchudzania, mozesz biegać 10km dziennie, jak nie będziesz dobrze jeść to nic nie osiagniesz, albo osiagniesz na krótko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellindaa
Osoba wyżej – bardzo dobrze napisane! Dlatego uważam, że czasem warto (przy braku czasu zwłaszcza) korzystać z takich diet z dietbox. Ludzie coraz częściej się przekonują do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli catering jest okej, niestety niektóe firmy lecą w kulki z dostawami, też przerobiłam kilka firm i np. miałam twarde warzywa, miesco średnio przygotowane itd u ciebie tego nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellindaa
Nie, wszystko jest okej. Wiadomo, są firmy i Firmy. Dietbox oceniam na Firmę, czytaj jest wszystko świeże i dobre po prostu. Nie zniosłabym niedobrego jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę cię nie rób tak małej kaloryki. Zadziała ale po czasie twój organizm dostanie po tyłku. Jeśli chcesz więcej info napisz na gg: 61844228

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorocia2
Zdecydowanie za mało kalorii, to jest kompletnie niefizjologiczne. Przy tak małej podaży możesz się nabawić kilku konkretnych problemów - np. hormonalnych. Poeksperymentuj z dietą, ale w zakresie 300 kcal deficytu. Mozesz dorzucić jakiś spalacz, u mnie się sprawdziło kilka, ale też w kilka wtopiłam totalnie kase - np calominal jest totalnie beznadziejny. Nie działa w ogóle i jeszcze zaparcia mnie męczyły. Omijaj szerokim łukiem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od 2 miesięcy jestem na diecie z cateringiem dietetycznym http://salmix.pl/ i trenuję w domu bo mam bieżnie. Dieta jest super nie chodzę głodna i co dzień jest coś dobrego - na słodko też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matematyczka
z punktu matematycznego: ogolnie zapotrzebowanie to 2200 kcal - wiec fakt ze bedziesz jesc 1200 to juz schudniesz :) ale musisz dobrze dokladnie liczyc ;) normalnie w 100 dni zjesz 220 000 kcal na diecie zjesz 120 000 kcal a żeby spalić 1 kg to 7000 kcal. Ty będziesz miała mniej o 100 000 kcal więc schudniesz spokojnie 14 kg w 100 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej to Ci bardzo wyniszczy organizm, mozna schudnac i normalnie jesc jak wczesniej tylko zwiekszyc aktywnosc fizyczna, widze po sobie jak chodze do Saturn Fitness, po prostu organizm pozniej jeszcze przez kilka godzi jest nakrecony i spala wiceej nawet po treningu, tylko trzeba nie jesc na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiłaHania
Dorocia2 ma rację, jak z resztą kilka innych dziewczyn - nie warto się tak głodzić, nic dobrego dla organizmu z tego nie wyjdzie. Suplementy też trzeba kupować z głową - ja ostatnio pożałowałam, że tak do tego nie podeszłam - 60 zł na 2 opakowania Liporedium jak się okazało wyrzuciłam w błoto. Wrrr, kompletny brak efektu nie był w sumie najgorszy - chyba mi ten suplement żołądek podrażnił, bo po 2 tygodniach od wyżucenia go do śmietnika dalej mnie brzuch pobolewa. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiona29
O proszę, kolejna osoba która nacięła się na liporedium tak jak ja.. Ten suplement w ogóle nie powinien moim zdaniem być w sprzedaży, skoro powoduje takie skutki uboczne. Uważajcie na niego dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×