Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matrioszkaaa

czym zwalczyc rozstepy?

Polecane posty

Gość matrioszkaaa

witam, po gwaltownym odchudzaniu a potem efekcie jojo pojawiły mi się na udach rozstępy. czym najlepiej je zwalczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozstepow niestety nie usuniesz;] jezeli są fioletowe/rozowe moze je jedynie rozjasnic kremami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli po wewnetrznej stronie ud to smaruj kremami na blizny, szoruja sie szrostka gabka a rozstepy znikna same od noszenia spodni. uda sie ocieraja o siebi i to codziennieny cielogodzinny pilling? do wiosny bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzybolek
a próbowałaś kremu na rozstępy Gerber? niby jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, ale działa tez na nie-ciężarne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozstępy zrobią się jasne i bez smarowania i jakichkolwiek zabiegów, ale na pewno nie znikną. I niestety żadnym domowym zabiegiem, ani kremami ich nie usuniesz. Jedyne skuteczne rozwiązanie, to zabieg laserowy. Oczywiście nie każdego na niego stać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po ciąży
WItaj, W ciągu całej ciąży nie miałam ani jednego rozstępu. Pod koniec, na 3 dni przed rozwiązaniem spuchłam i na brzuch wysypały się rozstępy. Smaruję je 2x dziennie kremem No-scar i nie dość, że bardzo szybko zbielały, a były srebrno-fioletowe- okropne... to skóra się wygładza i nie ma różnicy w dotyku... Z pełnym przekonaniem polecam No-scar, poza tym pod prysznicem masuję szorstką stroną gąbki Syrena. Pozdrawiam i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile
a gzdzie można kupić ten krem i ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadadad
chodzi o ten krem z masy perlowej tak? ja go kiedys uzywalam na blizne i nie pomogl. no ale moze na rozstepy zadziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zadziałą w jakim sensie?? bo usunąć to na pewno nie usunie. można oczywiście przyśpieszyć blednięcie i zmniejszyć głębokość, ale to i tak by się samoistnie poprawiło z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadadad
ja mam bardzo jasne rozstepy. po prostu kilka jasniejszych paseczkow - ale w kolorze skory dalej. i takie wiem, ze mozna rozjasnic do tego stopnia, ze ich nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro są w kolorze skóry, to już lepszego koloru mieć nie moga. a widoczne będą zawsze bo już skóra jest inna w tych miejscach i tego nie zmienisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadadad
ok. nie chce mi sie dyskutowac. tak samo mi ktos kiedys powiedzial, ze cellulitu sie nie pozbede w 100%. (a mialam spory). a jednak... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze
desperansa strasznie probuje udowodnić dziewczynie, że na bank się nic nie da zrobić. a może jednak nie każdy ma takie organizm jak ty? i w jej przypadku rozstępy znikną hmm? a ty idź po głodować zamiast dołować dziewczynę. dobrze ze dba o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie dyskutuję, tylko dzielę się wiedzą :-) cellulit to co innego, niż rozstępy. ok, jak chcesz to możesz robić z nimi rózne cuda, ale po co?? ja robiłam rózności, w końcu pogadałam z moją dermatolog, która z zalem powiedziałą, że sama ma rozstępy ( po ciąży ) i niestety nic ich nie usunie, prócz lasera. Pomyśl też, że np. Kate Winsled ma zapewne możliwość stosowania różnistych kremów, specyfików, masaży ect a razstępy ma. myślisz, że nie usunełaby ich, gdyby istniał krem, ktorego działanie to umożliwia?? jej możliwości i finansowe i wyboru kosmetyków są zapewne szersze, niż nasze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jej nie chce niczego udowadniać moja droga :-) po co mi to?? niech się smaruje, masuje i co tylko - na pewno jej nie zaszkodzi :-) nie wiem, czemu takie nerwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przepraszam, ale ja nikogo nie dołuję, tylko pisze jak jest. dołować to można jak się wyda w huk kasy a i tak niczego się nie zmieni.. owszem, niech dziewczyna dba o siebie, to chyba naturalne. a profilaktyka to najlpesze, co w przypadku rozstępów można zrobić. i owszem - każdy jest inny. Dlatego nie opieram udzielanychg informacji jedynie moim skromnym doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bylam mlodsza i szybko roslam w wieku ok. 13 lat to zrobily mi sie wszedzie okropne rozstepy. nie przy odchudzaniua a wlasnie jak roslam. te po wewnetrznej stronie ud zniknely bez sladu, podejrzewam we to wlasnie od chodzenia w spodniach bo codziennie sie uda ocieraja i sciera sie naskorek. odkad stosuje myjke sizalowa to widze ze rozstepy na posladkach tez zanikaja ale bardzo powli. mam reku blizne ktore 10 lat temu byla ogromna, teraz jest wciaz widoczna ale w pewnym miejscu po prostu juz jej nie widac, jest normalna skora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhalio
Jeśli ktoś chce zwalczyć rozstępy polecam wejść na stronę  starapalarnia.pl/wylecz-swoje-kompleksy-leczac-rozstepy/ Efekty gwarantowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×