Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julia_1

Dbamy o siebie....jestesmy boskie do lata

Polecane posty

Gość Julia_1

Chce stworzyc kacik dla dziewczyn ktore chca regularnie dbac o siebie, cwiczyc, robic maseczki, peelingi, manicure, pedicure. Ja na razie niestety nie robie tego regularnie, chyba sama sobie na zlosc nie robie tego co powinnam :( Tona kosmetykow lezy na polce nie uzywana. Chcialabym zeby to byl taki kacik modowo- kosmetyczno- cwiczeniowy :) dla dziewczyn ktore chca stac sie piekne i kobiece.... Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość summer_24_love
jestem za! dołączam sie. bedzimy wymieniac sie pomyslami, doswiadczeniami. super!cos o sobie napiszmy:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abisso90
Przyłącze się :) U mnie podobnie - tona kosmetyków, miejsce czas i akcesoria do ćwiczeń, lodówka i szafki pełne bardzo dobrej jakościowo żywności a jakoś to wszystko kuleje :( Chciałabym schudnąć, stać się bardziej zadbana i kobieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie, tym bardziej że sama sie staram trzymać pewnego planu i raz jest lepiej raz gorzej ale jednak daję radę ale z lenistwa zawsze coś odpuszczam niestety. - Cwiczę codziennie wieczorek 4 rodzaje po 30 razy. Wczoraj zrobiłąm tylko jedną rundkę. - Balsamik codziennie ( uff, udało mi sie skończyć testować jeden i już wiem idzie do kosza) - Wkońcu udało mi sie zapuścić paznokcie i zaczynam od ich wzamacniania odżywką. - Peeling do stup w kremie Balea nie działa dobrze niestety muszę zmienić. - Twarz musze w końcu ją nawilzyć tak aby fluid wygladał dobrze. Fluid z la rosche jest bardzo wymagający. - włosy, muszę być mega na lato... - ząbki też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia_1
Witajcie Dziewczyny!!! :) fajnie ze jestescie, widze ze mamy takie same cele. Ja tez chce w koncu byc kobieca, czuc sie atrakcyjna i zadbana. Mam plan zaczac od jutra cwiczenia z chodakowska. Moze nie jestem specjalnie gruba, ale chce nabrac jakis ksztaltow i miec plaski brzuch. I w koncu zaczac uzywac tych wszystkich kosmetykow, bo na razie tyko sa ozdoba polki! :( Mozemy tu sobie wypisywac co robimy, jakie maseczki, cwiczenia, co dziala co nie... co myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początek sie podpiszę bez logowania, żeby było wiadomo kto jest kto. Aneta. Spoko. Ja jestem patyczakiem ale nie macie pojęcia ile daje satysfakcji giętkość jaką sie ma po regularnych cwiczeniach. Ja ćwiczyłam codziennie wieczorem 2 lata, nie było zmiłuj. Kondycja genialna. Niestety przerwałam i teraz wracam ale nie mam tyle samozaparcia co kiedyś. Chodze też na wielokilometrowe spacery. Cos wspaniałego. Zapuściłam włosy wkońcu ale szału nie ma z gęstością. Olejuje. Mam tego tony i nie używam bo nie wiem od czego zacząć :D Po raz enty zapomniałam pzred umyciem nałożyć olejku rycynowego ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale musimy mieć nicki i warto napisać w jakim jesteśmy wieku. JA 25 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia_1
Mam tak samo. Jak patrze na wszystkie moje kosmetyki to ogarnia mnie chaos!! I nie wiem od czego zaczac i w koncu nic nie robie! I tak mija czas. Juz tak nie chce :( wow. 2 lata. super.....fajnie ze do tego wracasz Aneta. Mysle ze dzieki cwiczeniom mamy tez wiekszy power i pewnosc siebie! Takze naprawde warto wrocic do tematu. Ja bede robila maly plan. Np sroda i niedziela domowe SPA :) trzeba tez mentalnie sie troche przestawic i zaczac byc aktywnym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia_1
Mam 28 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam ten horror. Ja taka styrana a tu ćwiczenia..wiec kąpie się i śpie ale żeby nie zasnąć i jednak poćwiczyć zostawiam TV właczony ale że to nic pewnego, to nastawiam budzik na 2 w nocy. I dawaj, zaspana ćwiczę i idę spać. Jak ja sobie to przypomnę ha ha. Mój myślał, ze LUNATYKUJE, a ja go nie wyprowadziłam z błędu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polita89
hej dziewczyny, bardzo fajny temat. Ja także się przyłączę. Ogólnie mi najbardziej chodzi o to aby zjechać z wagi. Powiedziałam sobie, że po świętach znów zaczynam trenować i ograniczać śmieciowe żarcie. Kiedyś już schudłam 12 kg. ale później zaczęły się w pracy nadgodziny, mało czasu na ćwiczenia, szybkie tanie jedzenie i niestety to się ciągnęło przez ok 3 miesiące i przytyłam z powrotem 3 kg. Ale dość z tym :) Aha i pytanko w sprawie urody, moje włosy to masakra!!! Praktycznie nie używam suszarki ani prostownicy. Jak już używam raz na ruski rok to stosuje preparat termoochronny. Raz w tygodniu włosy są olejowane, używam jakiś super szamponów i odżywek a i tak włosy mam przesuszona na końcówkach i strasznie się rozdwajają, co byście poradziły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abisso99
Ja od 3 tygodni powoli dzialam. Zaczelam biegac dosc regularnie ale przez ostatnie zawirowania pogodowe i swieta troche sie rozleniwilam. Obiecuje sobie ze od jutra wracam do cwiczen. Oprocz biegania dodam Chodakowska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość summer_24_love
super, ze temat sie rozwija i mam nadzieje, ze NIE upadnie!! ja nie mam nadwagi ale do zrzucenia troche jest, przede wszystkim nogi i brzuch. mysle ze z 3 kg max moglabym zrzucic a reszta to modelowanie ciala. w 2013 roku gdzies w pazdzierniku kupilam orbitreka i cwiczylam i schudlam okolo 10 kg, co na prawde nie bylo jakas katorga! wiec nie wiem nawet kiedy i jak zrzucilam:) na przelomie kwietnia/ maja zupelnie przestalam cwiczyc, zaczelam sporo fastfoodow. jesc, slodyczy, piwo itd, ale nie przytylam. jedynie waga czasami mi sie waha +- 2kg. duzo spacerowalam wiec moze dlatego. pozniej po wakacjach kilka razy probowalam cwiczyc znow rgularnie i jesc regularnie ale po kilku dniach sie konczylo. najwiekszym problemem jest to ze nie mam czasu w pracy jesc. wracam pozno i wtedy jem i nie mam sily cwiczyc. musze to jakos zmienic. natomiast wracajac do urody/pielegnacji to duuuuzo mam zrobienia. chetnie wyprobuje wasze sposoby na pielegnacje oczyszczanie buzi bo moja jest strasznie zapchana...:/ oraz cos na wlosy. mam wlosy blond farbowane, polecacie cos, zeby sie tak nie przesuszaly i rozdwjaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Hej. Fajny temat. Mam 39 lat. Podziwiam dziewczyny które regularnie ćwiczą. Ja wytrzymałam najwyżej miesiąc a tak to trenuje leżing. Owszem było widać różnicę. Ciało bardziej jędrne. Może znów się zapre kto wie? Na punkcie kosmetyków kremów mam fiola. Pewnie dlatego ze mam sucha skórę. Dość regularnie stosuje pilingi a na to różne maseczki. Ostatnio używam morelowego Soraya. Polecam. Może któraś dziewczyna ma sprawdzony krem dla suchej skory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia_1
Czesc, witam wszystkich serdecznie! :) ciesze sie ze dolaczacie. Dzis cwiczylam z Chodakowska- Turbo Spalanie. Napewno taki trening dziala, ale pare cwiczen bylo nie do wykonania! To zaczej cwiczenia dla mocno zaawansowanych, a nie dla kogos kto dopiero zaczyna. Wkurzylo mnie to :-S Teraz planuje nalozyc odzywke na wlosy i zrobic peelig enzymatyczny. Nie wiem czy macie tak samo ale ja mam taki mentanly opor do cwiczen i domowego SPA....caly czas to odkladam/ lub odkladalam ha- od dzis to zmieniam. Wiecie co trzeba to zrobic priorytetem. Wiadomo mamy mase rzeczy do robienia. Ale jesli chcemy do lata byc boske i czuc sie wspaniale to musimy sie skupic na 2-3 rzeczach a nie na tysiacu! Co do wlosow....hmmmm....jesli chodzi o suche koncowki to mysle ze najlepiej systematycznie podcinac. I stosowac jakies serum specjalnie do koncowek. Szczerze, jestem troche przerazona iloscia kosmetykow ktore trzeba stosowac zeby moc powiedziec ze jest sie zadbana od stop do glow. jest tego cala masa. i jak o tym mysle to mam atak paniki :) czy wy tez tak macie? Chcialabym przez 2 miesiace zmienic swoj Image...planuje wymodelowac sylwetke (podstawa) nowa fryzura, makijaz bardziej odwazny. Trzymajcie kciuki!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia_1
Dziewczyny jak dbacie o paznokcie?? Moje sa bardzo suche :( musze cos zaczac robic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość summer_24_love
dobrze sprawdzaja sie odzywki do paznokci eveline, sa niedrogie i godne polecenia. skorki mozna smarowac olejkiem arganowym lub rycynowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abisso99
Czesc dziewczyny :) Pozwolcie, ze podziele sie z wami czyms co w sumie jest oczywiste, ale mnie olsnilo dzisiejszej nocy. Pisalam Wam juz ze biegam od 3 tygodni. Do tego zaczelam bardzo uwaznie patrzec na to co jem a od 1,5 tygodnia przed swietami kupowalam praktycznie same produkty BIO. Odnalazlam takie skladniki czy produkty o ktorych nie mialam wczesniej zielonego pojecia m.in Spirulina czy Mlody jeczmien. Pomimo tego, ze moja przygoda ze zdrowym odzywianiem rozpoczela sie niedawno przez pierwszy tydzien moglam zaobserwowac efekty szczegolnie na twarzy. Mam problem z tradzikiem a nie wyskoczyl mi ani jeden nowy pryszcz, reszta sie pieknie zagoila. Skora byla tak niesamowicie gladka ze bylam pod wrazeniem jak pieknie rozprowadzal sie krem czy podklad. Nie musze mowic ze generalnie czulam sie lekko i mialam niesamowicie duzo energii i mniej wachan nastroju, co zauwazylo rowniez moje otoczenie, szczegolnie maz. Przechodze do sedna. Przyszly swieta i nie mialam calkowicie wplywu jakie jedzenie spozywam. Nie bede przeciez pytac ciotki Jadzi jakiego oleju czy jajek uzywa i w jakiej ilosci. Nie jestem eko swirem. Zjadlam rowniez troche wiecej niz powinnam (ale nie objadalam sie) Dzisiaj czuje sie jak slon, moja twarz to przekroj tego co zjadlam- 5 nowych kumpli do wyleczenia, sucha skora, worki pod oczami a po mojej nadwyzce energii nie ma sladu. Nie wiem na ile jest to prawda a na ile moja podswiadomosc, ale dotarlo do mnie, ze na serio jestesmy tym co jemy. I nie wiem czy te kremy, maseczki itd przyniosa jakies efekty jesli nie zmieni sie podstawowego problemu jakim jest odzywianie. Ja robie sobie dzisiaj jeden dzien oczyszczalnie bo moje cialo az sie o nie prosi. Do tego ciepla relaksujaca kapiel z olejkami i peeling ciala. A od jutra wracam do moim swiezych nawykow zywieniowych bo wiem ze w moim przypadku to przynosi rezultaty. Nie wie jaka macie opinie na ten temat, jesli chcecie to napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość summer_24_love
ja bym chętnie przeczytala cos wiecej na ten temat, jakies przepisy na posilki, co dokladnie jesz, jak to sie przyerzadza itd..:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abisso90
Generalnie bazuje na normalnych przepisach, tylko modyfikuje je tak aby byly zdrowsze. Uzywam innego typu maki, mleka itd Pare dni temu np zrobilam pancakes na bazie maki orkiszowej i mleka migdalowego bez jajek, cukru, nawet maz sie zajadal :) Wprowadzilam tez pare produktow do diety ktorych wczesniej nie znalam badz nie uzywalam. Wspomniane juz spirulina i mlody jeczmien ktore dosypuje do spozywanych codziennie na II sniadanie koktajli. Dla mnie nowoscia sa tez kasze np komosa ryzowa. W rodzinnym domu jadalo sie duzo ryzu i ziemniakow ale smak kaszy chociaz nie byl mi obcy to nie goscil na moim stole. Do tego rozne rodzaje maki np ryzowa czy mleko roslinne Tak jak pisalam staram sie tez kupowac w miare mozliwosci produkty bio i przede wszystkim czytac sklady. Jesli mam czas to sama przygotowuje niektore produkty np granole czy musli. Jem 5 posilkow dziennie i do tego cwicze. Nie oczekuje szybkiego spadku kg, nie chce tego traktowac jak diete odchudzajaca , schowalam wage do piwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia_1
Abisso99 Naprawde baaardzo mi sie spodobal Twoj wpis o zdrowym zywieniu. Ciesze sie ze o tym napisalas! Brzmi naprawde bardzo ciekawie. Jak chcesz to pisz o swoich odkryciach w tym temacie, zapodawaj przepisy...z checia poslucham. Wogole to jest takie nowe podejscie do tematu. To znaczy cwiczyc z zdrowo sie odzywiac a nie jakies sztuszne, drakonskie diety. Sama tez sobie postanowilam tak robic, cwiczyc co drugi dzien i zdrowo sie odzywiac, ale nie byc na diecie. Chce wprowadzic duzo smoothies, np: szpinak, banan...lub ananas, mango, banan. Znajdywac przepisy w internecie. Jak najwiecej warzyw, owocow, wody, zielonej herbaty. A Ty gdzie znajdujesz swoje pomysly na zdrowe zywienie? Czy mozesz polecic jakiej linki :) bardzo mnie ten temat interesuje. Wogole super ze zauwazylas tak duze zmiany i efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia_1
Dzieki za pomysl Summer! :) teraz musze tylko regularnie stosowac a nie raz na 10 dni............:( aww!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abisso90
Bardzo duzo informacji znalazlam na Youtube. Wpisalam chyba "zdrowe odzywianie jak zaczac" i wyskoczyly mi roznego rodzaju filmiki z poradami o piciu wody, super food, oczyszczalnie itd. Jak znajde cos interesujacego to bede wam pisac :) Jestem poczatkujaca w tym temacie, wiem ze beda mi sie pewnie jeszcze dlugo dlugo zdarzaly potkniecia krotsze badz dluzsze a moja waga bedzie spadala bardzo powoli. Nie przejmuje sie tym bo wiem na wlasnym przykladzie ze szybka utrata kg prowadzi w 90% do efektu jojo. Problem jest taki, ze ludzie sa zaprogramowani na to, aby wszystko co chca dostac musi byc tu i teraz. Trzeba z tym walczyc :) Tak jak pisalam zrobilam sobie jeden dzien "oczyszczania" na sokach i koktajlach warzywno-owocowych bez ich jedzenia Dzis zamierzam spozywac same owoce i warzywa a od jutra wracam takze do innych produktow. Zrobilam sobie relaksujaca kapiel z olejkami i peelingiem a dzisiaj chcialabym zajac sie troche moimi paznokciami, wlosami i twarza - manicure, pedicure, maseczka na twarz i wlosy :) Bylam na 30 minutowym spacerze poza miastem a dzisiaj jade do zumbe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia_1
Dzieki Abisso za info :) napwno sprawdze. Jak tam postepy? U mnie niestety tak sobie, bo mialam lekki dolek wiec nic nie robilam :( ale koniec z tym! Dzis cwiczenia. W poniedzialek ide do fryzjerki, zrobic kolor. Mam ochote na inna fryzuje na wakacje. Kusi mnie zeby sciac troche wlosy, Teraz mam dlugie, geste tak do lopatek, a chcialbym sciac tak 15 cm. Co myslicie dobry pomysl?? czy szkoda scinac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Abisso90 napisz prosze przepis na koktajl z ta spirulina i jeczmieniem, w jakiej formie go dodajesz? w tabletkach..? jestem zielona w tym temacie. gdzie te produkty kupujesz? kupujesz 1 rodzaj produktu, ktory ma oba te skladniki czy kazde osobno? napisz prosze kilka przepisow na przykladowe koktajle. dodajesz mleka roslinnego? sojowe z bidry sie nadaje do takiego koktajlu? czy lepiej kupic w sklepie ze zdrowa zywnoscia?:):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
topik już spi ,już o siebie nie dbacie halo? ja skakam na skakance 1000 skoków dziennie zobaczymy co z tego wyjdzie do lata i pije wode mam 55 ale chce wyrzeźbić ciało i zgubić tłuszczyku na brzuchu no i celulitu też troszke jest..haloo jesteście piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakops
Dupy ruszyć grube maciory, a nie pierdlicie głupoty na forum! Od kompa nie schudniecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×