Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kefiruffka

Dieta kefirowa 7 dniowa

Polecane posty

Gość kefiruffka

Hej, planuję zacząć od jutra dietę kefirową. Znalazłam w necie kilka jej wariantów, ale najbardziej do gustu przypadł mi ten: 1. dzień - do 1,5 l. kefiru + 4 ziemniaki w mundurkach 2. dzień - do 1,5 l kefiru + gotowana pierś z kurczaka (100 g) 3. dzień - do 1,5 l kefiru + gotowana polędwica lub karkówka (100 g) 4. dzień - do 1,5 l kefiru +gotowana ryba (100 g) 5. dzień - do 1,5 l kefiru + owoce i warzywa (do 1 kg, ale bez bananów i winogron) 6. dzień - tylko 1,5 l kefiru 7. dzień - sama woda mineralne Ktoś się przyłączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kefiruffka
Ewentualnie taka wersja: 1. dzień - 500 ml kefiru i 400g pieczonych ziemniaków bez soli. 2. dzień - 500 ml jogurtu i 500 g twarogu. 3. dzień - 500 ml jogurtu i 400 gramów kwaśno-słodkich owoców. 4. dzień - 500 ml jogurtu i 400 g gotowanej piersi kurczaka bez soli. 5. dzień - 500 ml jogurtu i 400 gramów kwaśno-słodkich owoców. 6. dzień - tylko woda - min. 1,5 litra. 7. dzień - 500 ml kefiru + 400 g kwaśno-słodkich owoców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krrysia
Oprócz diety warto wrzucić coś, co sprawi, że podstawowy metabolizm będzie na wyższym poziomie - u mnie świetnie się do tego sprawdza Thermo speed extreme :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×