Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dieta na młodym zielonym jęczmieniu

Polecane posty

Gość gość

Witam Wszystkich Wczoraj zakupiłam w sklepie zielarskim cena 75 zł za 240 tabletek sproszkowany sok z młodej trawy jęczmienia firmy Barley Grass. Może któraś z Was będzie się ze mną odchudzać? Wspomnę że kiedyś stosowałam i różne diety odchudzające i proszki typu Adipex,Meridia, Zelixa i tybetańskie - jedynie pomagała mi zelixa ale teraz jest ciężko z uczciwymi sprzedawcami. Pierwszą tableteczkę wzięłam wczoraj wieczorem po 30 min kolacja. Zaczynamy waga dziś (początek) 65 kg tabletki będę brać 3 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co moja koleżanka schudła 4 kg w miesiąc na jęczmieniu może i ja kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć! Ja aktualnie stosuje zielony jęczmień w tabletkach, konkretniej to Green Barley Slim, zawierają naturalny ekstrakt z młodego zielonego jęczmienia, chrom, biotynę i cynk. Biorę od dwóch miesięcy plus dieta i ćwiczenia i już 6 kg zleciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość007
do gość z 10.37 to raczej marny efekt daje ten jęczmień, bo ja przez dwa miesiące stosowania diety i ćwiczeń zrzuciłam 7 kg. Bez żadnych wspomagaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość007 - Może i to nie są jakieś spektakularne efekty ale kazdy chudnie we własnym tempie, ja wczesniej chudłam 2 kg na miesiąc przy stosowaniu tej samej diety i cwiczen , bez jęczmienia więc teraz nawet te dwa kilogramy dodatkowe cieszą. Wszystko zależy od metabolizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość007
Jakie dwa dodatkowe kg? Piszesz, ze przed tem chudlas dwa kg na miesiąc a teraz z jęczmieniem 6 kg w dwa msc. To daje 3 kg/msc a bez jeczmienia bylo 2 kg/msc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, ludzie. Bez jęczmienia przez 2 miesiace schudłaby 4 kg, z jęczmieniem schudła 6 kg, więc o 2 kg więcej. Co wy tacy niekumaci jesteście. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak właśnie, chudłam kilogram miesięcznie dodatkowo :) Wydaję mi się to rozsądne bo jakoś nie wierzę w te wszystkie cud tabletki po których niby się chudnie 8 kg w miesiąc, nawet jeśli to efekt jojo gwarantowany i jest to po prostu niezdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młody jęczmień najlepszy jest w postaci mielonej suszonej trawy młodego jęczmienia. Najlepiej smakuje jak dla mnie jesli stosuję się do tego zalecenia: 1 – 2 łyżeczki proszku młodego jęczmienia. Wymieszać w 200ml wody lub soku owocowego. Najlepiej wypić 20 minut przed jedzeniem. Można też dodać do jogurtu lub musli. Zaleca się picie 2 szklanek dziennie. Sok jak dla mnie najlepszy pomarańczowy do tego. Tutaj mozecie dowiedzieć się więcej o tym produkcie i go zakupić - http://intenson.pl/mlody-jeczmien/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satelia
Przez jakiś czas brałam w postaci tabletek, ale w związku z tym, że nie widziałam żadnych rezultatów, przeszłam na formę "sproszkowaną" z Purasany. Taką dodaję do soku, ewentualnie koktajlu każdego ranka. Na początku miałam problem z akceptacją smaku, ale przyzwyczaiłam się. Czuję, że mam więcej energii i zdecydowanie poprawiła mi się cera :) To tak na dobry początek mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielony jęczmień to świetna sprawa. Spożywam od dawna i widzę efekty. Zamawiam na laventi.pl. Bardzo szybko wysyłają i mają dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem fajna jest dieta koktajlowa. Niskokaloryczna i do tego pełnowartościowa. Koktajl jako zamiennik posiłków sprawdza się świetnie. Jest szybki w przygotowaniu więc kolejny plus. :) Na http://sklepdiety.pl/ mają fajną propozycję smaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinala
Z tych naturalnych suplementów diety najbardziej ufam jednak jagodom acai. Popytałam w gronie znajomych i większość moich koleżanek je brało. Do tego sport, samozaparcie i sukces murowany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić jak najbardziej laventi.pl/produkty/mlody-zielony-jeczmien-7000-z-zielona-herbata. Świetnie działa, widać efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala545
Zielony jęczmień stosowałam w celu schudnięcia ale niestety bez efektów. Schudłam 10 kg ale to dopiero jak przeszłam na dietę Sandruni, zmieniłam swoje odżywianie, polubiłam sport i efekty widoczne gołym okiem :) https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×