Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Działanie Amlan Forte

Polecane posty

Gość babara4
na samym początku stycznia kupiłam te tabletki. jestem dobrej myśli, bo dietetyk mówił, że ten agrest indyjski cuda robi :) myślę, że za miesiąc -dwa cos bedzie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odchudzałam się tymi tabletkami. Zrzuciłam 6 kg czyli tyle, ile zamierzałam, a do tego stan włosów bardzo się poprawił. Nie wiem czy tabletki też na to maja wpływ, ale tak było. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram stosowałam już w swoim życiu wiele suplementów, ale amlan forte mnie zaskoczył. Po miesiącu spadło 4 kilo jestem w szoku. I paznokcie przestały mi się łamać a też miałam z tym problem :) Mogę z czystym sumieniem polecić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna2121
Moja dietetyczka wspominała o tym środku że właśnie dużo pomaga na zrzucanie wagi, muszę to zamówić. Gdzie najtaniej kupię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olinnkaa
Fajny środek z szybkim działaniem - ja nie lubię długo czekać na efekty, a tu przychodzą raz dwa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy najtaniej ale na pewno dobry jest amlan forte od vital progres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga uwaga ja ogłosiłam noworoczną walkę z sadłem ;D też wypróbuję amlan i zobaczymy ale zależy mi na szybkości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walkę z sadłem :DDDDDDD Ja moją prowadzę mniej więcej od urodzenia. Ale kupiłam amlan forte 3 tygodnie temu i szybciej mi leci już 4 kilo spadło a to już duży sukces jeśli chodzi o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chciałabym zastosować amlan forte ale jak to wychodzi cenowo? Macie na tapecie jakieś promocje od nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odchudzasz się? Polecam zastosowanie preparaty piperine buner który świetnie przyśpiesza efekty. Dzięki niemu zrzuciłam 11 kg w 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuję ten Amlan: https://amlanforte.com/zakupy. Piszę, bo widzę na rynku jest ich kilka i nie wiem czy wszystkie takie samo działanie mają. U mnie spadło 5 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amlan Forte z Vital Progres jest fajny, bo nie tylko wspomaga odchudzanie, ale też poprawia włosy i paznokcie :) zawsze to lepiej, jak można dwie rzeczy załatwić jednym suplementem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam i polecać będę ! pisałam tu wcześniej przed stosowaniem, teraz jestem po prawie miesiącu i SCHUDŁAAAAAM! 5kg Polecam amlan vital progres , PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elcia588
też mam amlan z VP, bierzemy razem z koleżanką, po miesiącu ja 6 kg w dół ona 8 kg także jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem po kuracji z amlanem od VP. Efekt jo jo mnie nie dotyczy. Waga stoi jak zaklęta co niezmiernie mnie cieszy. Niedowiarkom z czystym sumieniem mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiście uważam że amlan z vital progres to jeden z najlepszych suplementów z jakimi miałam do czynienia. Dwa miesiące kuracji, 7 kg mniej z żadnym nie osiągnęłam takich efektów. Jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie działa,pieniądze wyrzucone w błoto.Według mnie podstawą aby skutecznie schudnąć jest zdrowa dieta połączona z ćwiczeniami.Mi udało się sporo schudnąć w krótkim czasie korzystając z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam wzięłam jednajedną tabletkę dziś i dziwnie się poczułam.Czy ktoś może zapewnić ze jest to bezpieczne kupiłam od producenta niby oryginalne ale kto to wie co oni tam wkładają do tych kapsułek.Nie ukrywam że trochę się przestraszyłam.Chciałam trochę wspomóc metabolizm bo zdaje sobie sprawę że to nie jest cudo ze zrzuci mi nadwagę odżywiam się w miarę rozsądnie a to miał o tylko pomóc w walce o w wyeliminowaniu słodkich przekąsek Bo komentarzy jest wiele ale czy one są wiarygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to naturalny ekstrakt, więc nic Ci po tym nie będzie. Sama stosuję amlan z tej strony https://amlanforte.com czuję się bardzo dobrze, jak na razie schudłam 6 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też biorę od nich amlan, mam go w sumie pierwszy miesiąc ale juz mi się udało zrzucic 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam amlan forte z vital progres, schudłam sporo bo 8 kg w przeciągu dwóch miesięcy ale dodatkowo zauważyłam że nie wypadają mi włosy i w sumie nie wiem z czego cieszę się bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×