Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak to jest z tymi tabletkami na odchudzanie?

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, czytam w necie ze afrykańskie mango, therm line, acai Berry itd ludzie wypisują ze dzięki nim chudna i ćwiczenia w dodatku, jest ktoś kto używał jakieś tabletki, nawet nie z tych wymienionych, które naprawdę pomogły? Chciałam bym do świat zgubić 4kg, ćwiczę, ale zastanawiam się nad wspomaganiem jak tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tych nie bralam to sie nie wypowiem czy dzilaja Jesli cwiczysz regularnie to cos z termo zacznij brac oraz L-carnityne ew Dietrim zmniejsza laknienie , oraz zmien nieco diete ;) 4kilo to pikus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby psikus te parę kg ale zawsze coś a został miesiąc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana 4kg to w tydzień stracisz na diecie kapuscianej i o wiele taniej. Przepisy są w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość110
Witajcie, poszukuję sprawdzonego namiaru na Meridię... W necie pełno ogłoszeń, kopiowane są zdjęcia...Nikt nie potrafi odpowiedzieć jak na dzień dzisiejszy wyglądają orginalne tabletki Meridii.. Czy ktoś z Was wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedzi. Nie wiem, pierwsze słyszę te meridie wiec nie pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZebra
Rzeczywiście im dłużej biorę Foreverslim i widzę jakie efekty daje branie tych tabletek tym bardziej jestem zmotywowana aby schudnąć jeszcze więcej.Na razie muszę się pozbyć niechcianych kilogramów a potem powalczę o to aby mieć ładniejszą figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justnyna
jeśli połaczysz ich branie z dieta czy tym bardziej sportem to pewnie ze zadziałaja, sama brałam tabletki iqgreen właśnie w tym celu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chudnięcie to trudny temat, ale wszystko się da, kwestia doboru odpowiedniego produktu. Ktoś wspominał i foreverslim - w moim przypadku te tabletki dały dużą zmianę, szczególnie pod względem braku apetytu, elimonowałam kiepskie żarcie, waga leciała. Można w zasadzie powiedzieć, że uzyskałam dokładnie taki efekt, jakiego oczekiwalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramonaxc
brałam tabletki iqgreen, jeśli czujesz że potrzebujesz solidnego kopniaka dla metabolizmu to jak najbardziej ci je polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariamaria15
ja aktualnie biorę tabletki iqgreen i szczerze przyznam, że jeszcze nic nie dało mi takich efektów ja te tabletki - chudnę naprawdę bardzo szybko i jestem zadowolona z dotychczasowych osiągnięć w spalaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krazka
nie działają. Ja już byłam w depresji, ale jakaś laska z forum mówiła mi że schudła bo musiała do operacji tylko dzięki temu że jadla kilka posilków mąłych dziennie i cwiczyła, kupiłam więc stepper na avans.pl do domu, bo na siłownie było mi wstyd iść, i 4 miesiać trenuje sama, 6 kg w doł już mam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo! step dobry jest na troche. Potem lydki sie rozrastaja ;) ;)Ja kupilam air walker. Spoko tylko, ze jakos nudno :/ i skrzypi . Co do tematu to ostatnio Meridie zamowilam z neta. Biore ja trzeci dzien. Na oko wszystko ok. Opakowanie zamkniete, etykieta i TABLETKI ( orginalnie byly kapsulki, ale niby potem w USA to w zmienili). Podobno w USA tez sa wycofane, ale mysle sobie, ze moze to to co jeszcze sie ostalo. hmmm...3 dni i nic nie czuje, zadnej zmiany, zadnego skutku ubocznego. Mozliwe to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co eksperymentować z jakimiś mało znanymi preparatami.Warto zaufać znanej i sprawdzonej marce takiej jak Foreverslim.Ja jestem kolejną zadowolona osobą która stosowała te tabletki i która jest z nich bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snickers12387
Witam, zostało mi opakowanie meizi czerwonego po kuracji, jakby ktoś był chętne proszę o kontakt na snickers12384 wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRaissa
Większość ludzi biorących Foreverslim ma bardzo dobre opinie na jego temat.Ja też zaliczam się to grona osób którym Foreverslim pomógł zgubić zbędne kilogramy.Teraz dopiero czuję sie pełnowartościową kobietą.Podoba mi sie to jak teraz wyglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauless
ja stosowałam wspomniane tu wyżej już tabletki iqgreen. nie spodziewałam się że jakoś mi pomogą w moich męczarniach :P ale bardzo sie zdziwiłam kiedy waga zaczęła spadać szybciej odkąd zaczęłam je brać :P schudłam w sumie 12 kg więc całkiem sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenia021
Ja stosowałam Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl i jestem z niego bardzo zadowolona do dnia dzisiejszego, zamówiłam właśnie z tej stronki bo mają super promocję, a dlaczego do dnia dzisiejszego,ponieważ nie ma efektu jojo ;) a schudłam 32kg w 4 miesiące;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmiechnieta892
Oj tak Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl jest doskonałym suplementem... Stosowałam go 5 miesięcy i schudłam 40kg;) I w końcu mogę się uśmiechać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkoja910
Po waszych wpisach postanowiłam,że do swojej diety dorzucę właśnie suplementację African mango http://szczupla-kobieta.pl jestem z niego zadowolona;) już niedługo minie miesiąc odkąd przyjmuję suplementację oraz regularne posiłki;) i powiem wam 7kg mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekZrozkami
meridia od 2010 jest wycofana czy tam od 2009 więc na 200% to nie jest oryginał który się komuś ostał tylko podróba... a nawet gdyby się ostal to załóżmy maks. datę przydatności ok 3-4 lata... to i tak dawno po terminie więc substancja może już nie działaać ...dowiedziałam się o tym w ostatnim momencie jak zamówiłam meridię i dzięki bogu bo nie odebrałam paczki i nie wyrzuciałam pieniędzy w błoto, w zamian za to kupiłam sobie adipex sugerując się opiniami koleżanek poprosiłam żeby i mi domówiły właśnie z tego doping-online.com bo tam juz kupowały stosuję już ponad miesiąc i waga cały czas niżej i niżej teraz myślę że łącznie będzie z 42 dni i 15 kg na minusie...jak dla mnie bajka , to tyle co mogę podpowiedzieć z własnego doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×