Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gradulka 17

Liposyne VICHY czy warto kupić????????

Polecane posty

Gość gradulka 17

Mam pytanko odnośnie tego produktu bo nie wiem czy naprawde jest taki swietny jak w reklamie? Mam obwisłą skóre celluit itd- czy zadziała?? Może którejś z Was pomógł? Jeśli tak to napiszcie w jakim czasie i ile cm straciłyscie. A i jeszcze jedno w aptece ile on moze kosztować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co ja mialam
liposyne i: jest drogi, bo kosztuje ok 90 zlotych,a le... działa bardzo dobrze, na serio wygladza i ujedrnia skore stosowałam go przez miesiac razem z masazami ale nie za bardzo sie tym przejmowalam mimo to cellulit zmniejszyl sie i to baaardzo mysle ze gdybym wiecej czasu masowala i jeszcze moze stosowala do tego peeling efekty bylby lepszy teraz zamierzam kupic liposyne jeszcze raz ale dodam do tego cwiczenia na tylek i uda i mysle ze po miesiacu beda fajne efekty dodam ze jestem barzdo szczupla i nie mam zbyt wielkiego cellulitu ani tez nie mam obwislej skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gradulka 17
Aha no to spoko ;) No ja mam nadwage więc wygladam jak prosie i musze w końcu coś z tym zrobić :D Ja mam zamiar stosować liposyne i do tego : godz dziennie ćwiczeń, mniej jeść ;) i co tam mi jescze do głowy wpadnie ;) Mam nadzieję że mi się uda ;) Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co tam w ulotce
bedzie sposob jak masowac ale jeszcze mozesz podczas kapieli szorowac sie szorstka gabka ja tak robie i mam ladne jedrne cialko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety mi ten preparat wcale nie pomógł. Wydałam na niego prawie 90 złoty, a efektów żadnych nie było. Być może on jest dobry dla kobiet z bardzo niewielkim cellulitem, ale w moim wypadku nie zadziałało. A systematycznie robiłam wszystko, to co pisali winstrukcji (masaże robiłam nawet dłużej niż to wskazywali) Inne preparaty bardziej mi pomagały. No ale decyzja należy do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop siup
ja ostatnio słyszałam, że takie zielone ampułki Kolastyny podobno działają, kupiłam je (ok 3o zł) i wczoraj zaczęłam się smarować... może najpierw warto spróbować z czymś tańszym, 9o zł to naprawdę dużo, jak nie przyniesie efektów, to załamać się można :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie Liposyne jest rewelacyjny!! Używalam go w zeszłym roku. Efekt był naprawdę widoczny już po tygodniu uczciwego masażu tym kremikiem widziałam poprawę. Ja wtedy miałam dużo pracy i nie ćwiczyłam :-( ale mimo to nóżki i pupa były dużo lepsze. W piątek kupiłam znowu to cudo - pod kątem \"majówki nad morzem\" tylko teraz dołożę jeszcze ćwiczenia :- D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek22
A mnie bardzo pomogl a warto dodac ze razczej naleze do tych grubszych.Mialam okropne uda a teraz sa calkiem fajne..A dodatkowo jest teraz promocja Liposyne i dwa kosztuja 130 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosowałam przez miesiąc ....ale niekiedy zdażało mi sie zapomnieć o wsmarowaniu go...i niestety straciłam kase a efektów nie zobaczyłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale np. stosując Vichy Liposyne zauważyłyście, że macie o mniej centymetrów w obwodzie ud? Czy tylko poprawił się stan skóry pod względem jędrności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale np. stosując Vichy Liposyne zauważyłyście, że macie o mniej centymetrów w obwodzie ud? Czy tylko poprawił się stan skóry pod względem jędrności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleble
hmm... moim zdaniem obwod sie zmniejsza /liposyne wyszczupla/ jednak nie idzie za tym jedrnosc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ./..
mam pytanko,na ile czasu wystarcza jedna tubka liposyne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarusia
jedna tubka wystarcza na jakies 1,5 tygodnia. ja sobie kupilam dwa jak byl drugi za polowe ceny, uzylam wszystko ale bardziej mi odpowiada zel termoaktywny firmy Bielenda. kolezanka mi go polecila a ja wcale nie chcialam, bo uwazalam ze jest nie dobry (bardzo tani i jakies dziwnej firmy) ALE NAPRAWDE JEST REWELACYJNY. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ./..
1,5 tygodnia to strasznie krótko,mam pytanie smarowałaś tylko nogi i pośladki,czy brzuch ,ramiona tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł:) Stosowałam przez 2 miesiące, rano i wieczorem, na brzych, uda i pośladki. Efekt taki sam jak po Lirene Erisu, a Lirene nawet lepszy bo szybko się wchłania i bardziej ujędrnia i jest tańszy. Zdecydowanie odradzam Vichy, z przykrością bo zazwyczaj fajne rzeczy robili ale Liposyne to klapa :( nie warto wydawać tyle kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karr
a ja polecam eveline 3D czy jakos tak serum , zel i balsam ja mam tylko balsam i serum(serum najlepsze) i razem wynioslo mnie to niecale 30 zl slyszalam juz od bardzo wielu osob ze daje naprawde dobre rezultaty no i jakby nie patrzec cena przystepna:] wlasnie kupilam niedlugo zaczne stosowac i mam nadzieje do wakacji bedzie git:] a co do liposyne tez sie zastanawialam ale nie stac mnie zeby tyle kasy wyrzucic i moze nic z tego nie miec:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczka i misq
Ja mam zamiar kupic liposyne, bo siostra zachwalała. Z tym ze nie mam obaw kupowac bo place za niego tylko 48zł :P uzywam teraz lirene, mialam kupic ampulki kolastyna special 3 ale najpierw chyba wezme vichy. mam 3 tyg na zmniejszenie cellulitu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukaracza
hej dziewczyny, czytam Wasz topic z najwieksza ciekawoscia bo wlasnie kraze od tygodnia kolo apteki i mam chrapke na ten Vichy i tez sie boje ze wydam kase a efekt bedzioe zaden. do tej pory stosowalam zel Loreal, tez dosc drogi i nie przyniosl mi efektu. piszccie prosze co Wam pomoglo, z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edipa
a miałam ten kosmetyk i nie jest za dobry.ńie za ta kase. ciało ma po kilku godz. nieprzyjemny zapach.śpróbujcie alenic duuużo lepszy-dla mnie,bo dla kumpeli nie bardzo.Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edipa
Polecam raz jeszcze Galenic-taki zielony.Ja mam naprawde duży cellulit i grube uda(figurz grucha) i wiele kosmetykow stosowalam.Eweline dla mnie lipa i liposyne jak już napisalam też.Tamten stosowalam rok temu i pomoglo i to bardzo ,ale całkiem sie go nie pozbylam. Od dziś wyprobuje LIPOCURE Vichy.Odezwe sie czy pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tylko reklama, nic wam nie pomoże jkeśli liczycie na kosmetyk, który was odchudzi lub ujędrni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×