Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dietetyk Aneta Falczyńska

Nietolerancje pokarmowe

Polecane posty

Warto sprawdzić jak reagujesz na jedzenie, które spożywasz Zapraszam na testy - > http://www.szczuplabyc.net/nowo%C5%9B%C4%87-testy-na-nietolerancje-pokarmowe/ wynik po ok. 40 minutach Wybrane objawy nietolerancji pokarmowej. Jeśli występuje u Ciebie jakikolwiek z podanych niżej objawów, możesz cierpieć na nietolerancję pokarmową. U chorych może się, w tym samym stanie pojawić kilka symptomów. Artretyzm Astma Zespół deficytu uwagi Zespół hiperaktywności Moczenie mimowolne nocne Wzdęcia Zapalenie oskrzeli Celiakia Zespół przewlekłego zmęczenia Zatwardzenia Mukowiscydoza Depresja Biegunki Nieżyt żołądka Fibromyalgia Zapalenie jelit Bezsenność Zespół nadwrażliwości jelita grubego Świąd skóry Migrena Zespół złego wchłaniania Zaburzenia snu Zatrzymywanie wody w organizmie Nadwaga lub niedowaga Dietetyk Aneta Falczyńska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba było tak od razu, że chodzi o kasę. lekarze śmieją się z tych testów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musze sobie w sumie kiedys sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam od dłuższego czasu różne takie problemy i nigdy nie wiem od czego to zalezy, bo nie ma na to reguły, przydałby się taki test dla świętego spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tym testach jest sporo artykułów w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto byłoby porobic sobie te wszystkie testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to jak pogadać sama ze sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze moze nawet troche krocej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że warto wiedzieć, na co ma się nietolerancję. Od kiedy to wiem, nie mam już problemów z trądzikiem. Po prostu unikam produktów, które mi nie służą. A mój dietetyk układa mi specjalne jadłospisy w sam raz dla mnie. Z resztą, w razie wątpliwości, polecam: www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okazuje sie ze od tych nietolerancji bardzo duzo zalezy a zrobilo sie to duzo bardziej popularne dzsiiaj dlatego ze ywnosc jest coraz gorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×