Odpowiedz na ten temat

Poradnia Dietetyczna Dietalia POZNAŃ

• gość 2015.12.04 [09:02]
    Znacie? Polecacie?
    Co sądzicie o Pani Dietetyczce - Natalii ?
  • gość 2015.12.16 [09:04]
    Ja polecam. Mam z Panią Natalią bardzo dobre doświadczenia. Jakoś rok temu zgłosiłam się do niej z problemem niewielkiej, ale jednak nadwagi.
    Stosowanie się do diety, którą mi ułożyła sprawiło, że zaczęłam chudnąć powoli, ale skutecznie i na dodatek nauczyłam się zdrowego odżywiania.
  • gość 2016.01.04 [08:51]
    Mojego męża uratowała od poważnej nadwagi. Wyrozumiała, ciepła, zaangażowana i potrafiąca wspierać.
    Wg mnie jedna z lepszych.
  • gość 2016.02.03 [07:26]
    No i najważniejsze, że diety są proste, produkty łatwo dostępne w sklepach i przygotowanie posiłków nie zajmuje dużo czasu.
  • gość 2016.02.15 [09:01]
    Czy ktoś wie gdzie przyjmuje ta pani?
    Bardzo zależy mi na odchudzaniu w Dietalii, bo czytałam sporo dobrych opinii usmiech.gif
  • gość 2016.02.29 [07:38]
    Przy ul. Pasieka 36a (narożnik Słowiańskiej).
    Jeśli chodzi o Poznańusmiech.gif
  • gość 2016.03.07 [07:09]
    Pani Natalia potrafi zmotywować i zachęcić do odchudzania.
    Więcej takich dietetyków - PROSIMY!!! usmiech.gif
  • gość 2016.03.31 [08:34]
    Świetny dietetyk, z poczuciem humoru i pewnym dystansem, ale przede wszystkim pomocny i konkretny w walce o zbędne kilogramy.
    Mnie udało się naprawdę dużo schudnąć.
  • gość 2016.06.01 [07:02]
    na mnie zrobiła kapitalne wrażenie
    poświęca całkowicie czas swojemu pacjentowi, podchodzi do niego indywidualnie i prowadzi przez cały proces odchudzania sumiennie
    dziękuję
  • gość 2016.06.27 [06:36]
    potrafi wysłuchać i to jest niesamowite
    mi dużo rozmowy pomogły - pani dietetyk jest wyrozumiała, zawsze uśmiechnięta i w pełni zaangażowana w to co robi
  • gość 2016.07.06 [23:05]
    hmmm, a czy ta pani przyjmuje też w Szamotułach ?
    bo coś mi się obiło o uszy
  • DajmiLanie 2016.07.06 [23:16]
    Poszukuję kobiety która da mi pasem lanie, przez spodnie lub na gołą....
    Ze swojej strony obiecuję że nie będę nigdzie Cię dotykał.
    Tylko Poznań i okolice.
    Znajdzie się tu jakaś?
  • gość 2016.10.26 [09:33]
    W Szamotułach też przyjmuje usmiech.gif
    sama chodziłam do tej pani właśnie w punkcie w Szamotułach
    konkretna babka i wie jak zmotywować do działania
    jestem jej bardzo wdzięczna za pomoc
  • zbijamywage_pl 2016.10.26 [10:44]
    A w przerwie między wizytami można poczytać o odchudzaniu jesieniąusmiech.gifhttp://zbijamywage.pl/przydatne-przy-odchudza niu/jesienia-tez-mozesz-sie-odchudzic
    Walczysz z kilogramami? Zerknij na: zbijamywage.pl
  • gość 2016.11.02 [07:20]
    dla mnie nie ma sobie równych
    dużo doświadczenia, wiedzy, pasji i po prostu zadowolenia z pracy
    z takim nastawieniem i uśmiechem na twarzy potrafi naprawdę zmotywować do odchudzania usmiech.gif
  • żaneta924 2016.11.21 [03:20]
    ja jestem jej pacjentką,
    bardzo ciepła, kontaktowa, świetnie mnie rozumie, mój problem z jedzeniem, potrafi naprowadzić , powiem, ze moim zdaniem to dobry dietetyk i psycholog jednocześnie.
  • gość 2016.11.25 [14:47]
    chodzę do tej pani w Szamotułach, bardzo miła babka, naprawdę wspiera, angażuje się w odchudzanie pacjenta, jest ogromną podporą
    polecam
  • gość 2016.12.20 [23:00]
    dla mnie ta pani to profesjonalistka z duszą i sercem na dłoni, inteligentna, bardzo wyrozumiała i ciepła wobec pacjenta
    rozumie problemy i chętnie pomaga, dała mi receptę na zdrowsze życie
  • gość 2017.01.13 [00:08]
    bardzo podoba mi się, że jest bezproblemowa, bezstresową atmosferę zapewnia podczas spotkań usmiech.gif
    jestem zadowolona jak na razie z tej współpracy, bo przynosi ona pozytywne efekty usmiech.gif
  • gość 2017.02.07 [12:16]
    próbowałam różnych diet, różnych głodówek, ćwiczeń, ale nic nie pomagało, dopóki nie trafiłam w ręce Pani Natalii
    poradnia Dietali uzmysłowiło mi problem, i jak go rozwiązać
    problemy żołądkowe ustąpiły, a ja zaczęłam spełniać swoje marzenia o szczupłej sylwetce!
  • gość 2017.02.27 [10:04]
    mnie się bardzo podoba to, że Pani Natalia układa co miesiąc nową dietę, że nie ma wciąż tego samego, tylko dania są inne, tak by organizm nie nudził się i nie chciał czegoś zabronionego
    tym sposobem unikam słodyczy, fast foodów
    czuje się lepiej
    wyniki badań uległy znacznej poprawie
    czuję się lekko, zdrowo, vitalnie
    polecam
  • gość 2017.03.20 [17:46]
    dokładnie, też uważam, to za duży plus, że mamy na miesiąc dany plan żywieniowy, a później on ulega zmianie
    przez co nie jest to nudne, i nasze podniebienie i żołądek dostaje coś innego oczko.gif
    poza tym ja jestem otwarta na nowe smaki, dzięki Pani Natalii zrozumiałam, że zdrowe jedzenie nie musi być nudne i że naprawdę może zainspirować usmiech.gif
  • gość 2017.04.10 [22:55]
    ja właśnie się zastanawiam nad tą poradnią
    przyznam wam że chodziłam już do różnych dietetyków, ale cóż z tego skoro żaden się mną nie interesował i zostawiał samej sobie
    chciałabym w końcu trafić na kogoś zaangażowanego w swoją prace, kto nie boi sie wyzwań i jest mi w stanie pomóc
    już nie mam sił na siebie, na swoją wagę... zajadam stres.. ;/
  • gość 2017.04.20 [18:43]
    Ja w sprawie diety kontaktowałam sie z http://perfectline-poradnia.pl ułożyli mi super diete usmiech.gif
  • gość 2017.05.18 [07:01]
    z perfectline mam złe doświadczenia..
    niestety skorzystałam z ich POMOCY ... i żałuję
    w Dietalia okazało się, że popełniałam mnóstwo błędow żywieniowych, ale na szczęście Pani Natalia zaproponowała nowy plan diety do którego się stosuję i co najważniejsze... widzę efekty!!!
    jestem dobrej myśli usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...