Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MORDERCA33

Problem z kolezanka z pracy meza

Polecane posty

Gość MORDERCA33

Czekam na rade moj malzonek zmienil prace zakolegowal sie z jedna dziewczyna starsza od niego o 9 lat ( znajoma tesciow) ale troche jej osoba zaczyna mnie draznic bo przysyla esemesy o 3 w nocy ,nonstop wydzwania moj maz mowi mi o wszystkimpokazuje esemesy , zapewnia ze tylko ja jestem w jego zyciu ,zreszta miedzy nami jest cudnie jak zawsze ,ta kolezanka jest podobno po rozwodzie ,(ma chlopaka ) i syna w wieku naszego ,Jak mam zareagowac powinnam sie bac ? napiszcie bo po nocach nie śpię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MORDERCA33
sorki za literowki ale jestem zdenerwowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MORDERCA33
jejku nikt nie doradzi :(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski tacecik
a co to ma do diet? zajadasz przez to stres czy co??:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MORDERCA33
zajadam zajadam a jak inaczej gasić smutki (SLODYCZE W KILOGRAMACH)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk456
podejrzane... zwlaszcza z tymi smsami o 3 w nocy. ale to zalezy jeszcze jakiej tersci te smsy. chociaz nawet jak jakies normalne to do faceta, ktory ma zone i dzieci nie wysyla sie o tej godzinie smsow... ona napewno chce ci poderwac meza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy Twój mąż ustawił tę koleżnakę do pionu? bo póki co wiadomo że pokazuje te smsy itd.Jeśli nie to Ty to zrób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertygirl
Radze do niej zadzwonic i powiedziec, aby odczepila sie od Twojego meza, bo sie tylko poniza. Jak to nie pomoze, to masz problem, bo to prawdopodobnie baba bez honoru, ktora moze Wam zatruc zycie. Z drugiej jednak strony mezowi chyba to nie przeszkadza skoro jeszcze nic jej nie powiedzial.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppssa
o jakiej tresci są te sms czy to miłosne? to niech maż wylaczy komórke na noc i niech śpi a nie czyta sms o 3 w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karenina
Przejdż na topik Życie uczuciowe. Tam więcej osób Ci doradzi. Niedopuszczalne są smsy nocą. Kategorycznie powiedz mężowi, że nie życzysz sobie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MORDERCA33
te sms to np. poklucilam sie z facetem i ogladam zdjecia i placze i co wy na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeee a ja
mi sie wydaje ze ona czegos od niego chce...... Twoj maz moze niechce byc niegrzeczny ....ale raczej powinien jak najszybciej na to zareagowac, bo kobieta moze sobie za duzo pomyslec i pozwalac na jeszcze wiecej. porozmawiaj o tym z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk456
a co to ona nie ma nikogo innego, kolezanki jakiejs do ktorej moglaby napisac ze poklocila sie z facetem. tylko do twojego faceta pisac? i to o 3 w nocy? a to on jest takim dobrym i dlugoletnim jej przyjacielem czy bratem czy co????? absolutnie nie powinnas pozwolic na cos takiego. i jak najwczesniej powinnas zareagowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka 41
MORDERCA33---> współczuję Ci bardzo . Znam takie chwyty aż za dobrze. Przyślij tego swojego męża do mnie , bo jak widać Jemu (bez obrazy) też by sie pion przydał . Cieszy się z tego , ze jakaś baba do niego wydzwania , a nie puknął się w czoło o której godzinie i co Go tak bawi ? Że Tobie szarpie nerwy ? Zakończ to jak najszybciej i radzę Ci sama przygotuj sobie gadkę i zadzwoń do niej , bo jak widać na męża nie licz . On sie na razie z tego tylko śmieje i nawet jak Ci obieca , ze jej powie to powie to tak , ze nie dotrze to do niej i będzie pisała może już nie w nocy , ale i tak do niego , a to chyba nie jest normalne ? Kumpela straszna się znalazła. Niech się zajmie swoim facetem a nie drąży w porządnej rodzinie. Koleżeństwo może być wtedy jak i Tobie to by odpowiadało , taka paczka miło spędzająca razem czas , we czworo , a nie sama z Twoim mężem . Liczy że ją pocieszy kiedyś pewnie ??? Naprawdę przechodziłam przez to , to są kobiety bez ambicji i wstydu , i nie cofną się przed niczym , uważaj !!! Pozdrawiam Cię ciepło i pisz co postanowiłaś i co zrobiłaś , będę tu zaglądać ? Pa , trzymaj się...buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MORDERCA33
Rozmawialam z tesciowa, i pytalam o nia ma podobno 127kg jest strasznym pasztetem ,i powiedzialam jej o tych esemesach o telefonach (o tresci esemesow) i powiedziala mi ze chyba jej cos się w glowie pomylilo z deczka i ze powinnam byc spokojna bo ona nie jest dla mnie zadnym zagrozeniem i ze moge do niej zadzwonić i ja opieprzyc tylko ze moge wtedy narobić troche kaszany ,i ze jak ona nie przestanie to moja tesciowa jej coś powie niestety moj maz należy do osob ktore ostatnia pare butów oddadza komus a sami beda chodzic boso :( I co byscie zrobily na moim miejscu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku moze ja juz mam cos z glowa:0 boje się abym tymi podejrzeniami nie popsula sobie malrzenstwa :( bo jestesmy para od 11lat Jak myslicie ? Musze przyznac ze po rozmowie z tesciowa troche sie uspokoilam ,a moze nie powinnam być spokojna jejku mam juz kociofik w glowie :( CZEKAM NA WASZE RADY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadze
ze nie powinnas tego lekcewazyc. Wiesz przyjazn miedzy kobieta a mezczyzna .......Nie ze nie istnieje ale tam granice sa cienkie. A najwyrazniej o cos jej chodzi bo wydzwanianie o tej poze to chyba nikt normalny do przyjaciol nie pisze. Bylam w podobnej sytauacji tez taka jedna wysylala mnostwo smsow, dzwonila opowiadala o problemach z mezem i wyszlo ktoregos dnia napisala ze sie zakochala ...... A najgorsze to ze nie dalo sie jej pozbyc. Zeby 36 letnia mezatka nie rozumiala slow nie pisz do mnie? Takze uwazaj miej oczy i uszy szeroko otwarte watpie zeby to byly przyjacielskie smsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokazal mi ,a i ja sama przelecialam jego komorke w kiblu ( asz wstyd sie przyznac) te esemesy to gluwnie jakięs takie pierdoly o jej smiesznych jak dla mnie problemach ze poklucila sie z kolega i placze itd fakt ze co to ma obchodzic mojego meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka 41
MORDERCA33--->wiesz co , w takim razie poczekaj ze dwa dni i zobaczysz czy to się nie powtórzy. Skoro teściowa tak mówi , to moze ta kobieta jest po prostu ograniczona z deka. W takim razie proponowałabym Ci poczekać do następnego nocnego sms-a , a jeśli takowy bedzie to po prostu nic nie mów mężowi , tylko zadzwoń zaraz rano jak juz bedzie w pracy razem z Twoim mężem i ją opiernicz , ale zdrowo , tak by kałmuk zrozumiał o co chodzi , bo wiesz takie typy czasem udaja bardziej tepe niż sa , a potem poczekaj na relacje męża po pracy. Lepiej chuchać na zimne niż żałować , że się nic nie zrobiło ? Wydaje mi sie , ze im szybciej to się skonczy tym lepiej , a ta kobieta nie jest przeciez w rzadnej ciężkiej sytułacji , po prostu sama ma nie bardzo udany zwiazek i maci w innych by i Wam tak dobrze nie było i tyle !!! Mściwy babsztyl !!! Ale to są tylko nasze rady , sama musisz zdecydowac co powinnaś zrobić , bo Ty znasz męża najlepiej. ale dobroć , dobrocią , a egoizm tej baby przechodzi wszelkie granice przyzwoitosci . Pozdrawiam , trzymaj sie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka 41
Tesciowa chyba madra kobitka i moze ma racje , ja tez bym poczekała ale tylko do następnego sms-a , potem byłby koniec taki jak wyżej Ci pisałam . pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MORDECZKA33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........./...................
miałam ten sam problem z naszą wspólną koleżanką. Pisała pierdołowate smsy o 3,4 nad ranem. Puszczała także głuchacze i dzwoniła żeby sobie z moim Kotkiem pogadać jak bawiła się gdzieś. Kiedyś jak już byłam na skraju wytrzymałości, wybrałam odpowiedni moment (sesja, noc między dwoma egzaminami, wiedziałam, że zakuwa do 2 w nocy) i zadzwoniłam do niej żeby trochę popaplać zrobiłam to jeszcze dwa razy i następnej nocy to samo. W sobotę koleżanka poprosiła, żebym po nocach nie dzwoniła a ja jej na to, że skoro ona sama tak robi to myślałam że nie będe jej przeszkadzać:) Przeprosiła:) Dzwoniłam na zmianę raz na koma raz na domowy:De Myślę autorko, że ta kobieta tak samo nie zdaje sobie sprawy z tego która jest godzina.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppssasa
Morderca idź lepiej do szkoły i poucz się ortografi a nie zajmuj sie pierdołami dziwie sie że Twój mąz jeszcze cie trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppssasa
nie sądzisz ze gdyby maz nie chciał tych sms sam by jej powiedział aby nie pisala do niego bo sobie nie życzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O witam mezatko bardzo sobie cenie twoje rady moja tesciowa widziala ja pare razy i niedawno byla z nia na feriach i z kolezankami podobno jest bardzo malo inteligetna iogolem taka nie tegomalo kumata ,tesciowa mam akurat super ,jesli chodzi o mojego chłopa tofaktycznie ma taki harakter ze kazdego wyslucha i kazdemu pomoze :(choc przyznam szczeze ze porozmowie z tesciowa jestem spokojniejsza choc moze mowienie o niej tesciowej nie bylo najrosadniejsze jak mysllisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha juz jej mówil nawet przymnie a za byki przepraszam ale mam dyslekcje9bywa nie kazdy jest doskonaly)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka 41
MORDERCA--->nic się nie przejmuj to jakiś wichrzyciel na forum też jak widać czerpie satysfakcje że komuś dowali. To jeszcze jedna osoba jak ten babsztyl . Ale bardzo podoba mi się rozwiązanie sprawy przez ........../............naprawdę pięknie to rozegrałaś , brawo !!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem jak by sie zachowala bo moj malzonek stwierdza ze ona bardzo chce mnie poznać i ponoc wyraza się o mnie w samych superlatywach . No ciekawa jestem jak by sie zachowywala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane ja tez mam do tego babsztyla numer tel .tylko chyba powinnam sie zaopatrzyc w jakas karte heja czy tak tak ze by mezus si e nie zorientowal ze to ja dzwonie i ja tak ponekac co wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×