Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość szybka

Szybkie 5 kilo

Polecane posty

Gość gość szybka

Jak w temacie. Potrzebuję szybko zgubic 5 kilo - do 1 maja, a potem juz rozważnie 3 kilo. Macie jakies sugestie, rady. Jutro do 1000 kalorii zjem, ale co dalej- jakies specjalne pokarmy, cwiczenia - glodowka nie wchodzi w grę, jak tylko troszke jestem glodna jest mi zaraz slabo, Poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odetnij sobie reke i przestan pic plyny. Bedzie szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już skończyłam branie Slimunox,schudłam tyle że wchodzę w spodnie z czasów panieńskich.I efektu jo-jo nie ma i już jestem pewna że go nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta 421 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia8798
Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stronie www.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką ;) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha tak czytam te wpisy...każdy mądrzejszy od drugiego, a sprawdzone informacje przchodzą wam koło nosa...byłam tam ale się z tego wyleczyłąm...Teraz jeżeli chcecie to moge wam pomóc schidnac. wazylam ponad80kg przy wzroscie 170...tragedia. brałam wszystkie tabletki jakie były na rynku ale jeedynie sobie mocno zaszkodziłam. W koncu znalalzłm sposb jak szybko i przujemnie schidnać z http://dietoholicy.pl dostałam tam masę poard z których będe korzystała do konca zyca! Kazdy morze schudac ale nie akzdy wie jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Wioletta
I co udało się? Bo ja stosowałem Slimunox i mi się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie po Foreverslimie waga spadła o 13 kilo. I wystarczyło abym to uzyskała 3 miesiące. Wcześniej nie mogłam nawet części tego uzyskac w dwa lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobi27x
Wakacje lada moment i jak większość z Was chcę zrzucić trochę kilogramów;) zaczęłam 2 miesiące temu! 12 lipca kończę moją kurację odchudzającą wraz z suplementem African Mango http://afrikanmango.pl ale wiecie co Wam powiem nie powrócę do starych nawyków. Bo wiecie jak człowiek czuję się zupełnie inaczej jak 10kg mniej nosi na sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz wiedzieć jak prawidłowo się odżywiać, układać jadłospisy dla osób dbających o sylwetkę lub z problemami żywieniowymi, poznać specyfikę pracy dietetyka, oraz dzielić się tą wiedzą z innymi? Nie czekaj, zapisz się na kierunek Specjalista ds. dietetyki w Nova Centrum Edukacyjne. Pamiętaj, że liczy się kolejność zgłoszeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam Foreverslim przez 3 miesiące, w tym czasie schudłam 14 kilogramów. Jestem bardzo zadowolona, bo wcześniej bezskutecznie walczyłam z nadwagą przez 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×