Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mańka40

Tabletki Adi

Polecane posty

Gość mańka40

Miałam ochotę go zakupić.Zadzwoniłam do jednej pani,która to sprzedaje.Powiedziała,że po tych tabletkach,niektórzy są bardzo nerwowi lub popadają w stan przygnębienia.Zrezygnowałam,ponieważ leczyłam się na nerwicę i czasami biorę doraźnie leki.Podobno lek ten daje też napęd,którego mi brakuje. Może ktoś opisze jak lek wpływał na jego samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie warto, brałam, nie schudłam, byłam przygnębiona bardzo !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam to świństwo przez 2 lata. Na początku działa, potem coraz słabiej. Powoduje bezsenność. Jak ktoś jest nerwowy to robi się jeszcze bardziej rozdrażniony. Powoduje kołatanie serca, drżenie mięśni i brak apetytu. Ja mogłam wtedy nie jeść nic. Zdarzało się, że cały mój posiłek to była porcja kiszonej kapusty :P Schudłam wtedy dużo. ALE. Potem to już tak nie działa, można bardzo szybko przytyć, bez tabletek ciężko! Aha i jeszcze nabawisz się depresji i innych chorób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka40
Właśnie najwięcej boję się stanu depresyjnego a podobno też tak niekiedy się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagnieszka neo
Witam Czy ktoś brał inne leki jeszcze bo brałam adi pomagał na początku teraz nie biorę bo słabo Chce dalej schudnąć i szukam innego środka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same tabletki nie pomogą to fikcja, najwyżej przeczyszczą organizm, a potem efekt jojo murowany. Ważny jest ruch, racjonalne żywienie .Ja schudłam sporo na tej diecie http://dieta-lux.pl/44535 ,już w pierwszym tygodniu spadło mi z wagi 3 kg .Dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez dietetyków i trenerów.Przede wszystkim jest to najtańsza dieta jaką znalazłam ,co jest dla mnie ważne bo nie stać mnie na wizytę u dietetyka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×