Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielona igiełka

JA OSTRZEGAM PRZE SALONEM NA UL. TARGOWEJ WARSZAWA

Polecane posty

Gość zielona igiełka

MOJA SUKIENKA była źle uszyta, i po prostu suwak odczepił się od materiału, w trakcie wesel. Pani kiedy zadzwoniłam już po poinformowałam ją co się stało - olała mnie, kwitując że na weselu mogą się stać różne rzeczy, wytargowałam od niej pranie i wszycie nowego suwaka - równie złego jak poprzedni nazwa salonu będzie przywodziła na myśl eden, ale nie dajcie się dziewczyny zwieść bo mi na szczęście stało się to już pod czas wesela jakaś 3 godzina, i na szczęście moja świadkowa miała igłę i nitkę ale przecież mogło to się przytrafić w kościele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela
współczuje a jak odbierałas to nie widziałas ze cos jest nie tak czy nie zwróciłaś uwagi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuz80
przeciez na targowej jest kilka salonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozumiem że
ten eden jest niezwykle biały... Jeśli tak, to mam podobne doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie chodziii
o biały raj???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ty pierwsza
miałaś tam kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikapikka
heee to jeszcze nie tak zle. znajomej przed kosciolem jak wysiadala oderwal sie dol od gorsetu. suknia jedonesciowa ale z gosresetm. zprzodu jej wisialo.i tak brala slub i sie bawila bo nie dalo sie z tyn nic zrbic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje
o białym raju to juz glosno było na necie zeby sie trzymac z daleka od tego salonu od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja byłam dzisiaj
w tym salonie i było ok !!!! więc o co chodzi z tymi złymi opiniami ?? jeśli chodzi o suwak przy gorsecie to nie w jednym salonie kobiety mi mówiły że lepszy gorset wiązany bo suwak może puścić co dla mnie jest logiczne i bardzo prawdopodobne bo jednak suknie są szyte nie z jeansu a z delikatnych cienkich materiałów i jak dla tego biorę suknie z tyłu wiązaną tam na tej ulicy jest dużo salonów ale tylko ten ma wygląd czysto ładnie dobre warunki do miary i normalną obsługę ja już sama nie rozumiem czy to konkurencja takie opinie wystawia bo dla mnie jest to dobry salon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam suknie 111
z tego salonu i powiem wam że po przeczytaniu opinii bałam sie strasznie co z tej sukni wyjdzie ;) i wiem tylko jedno było super więc już wiem że te wszystkie negatywne opinie to konkurencja wystawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda już niebawem
ja tez jestem w trakcie kupowania sukienki w Białym Raju.... i powiem ze żadnych złych opinii nie mam!!! a wręcz przeciwnie...suknia taka jak miała być...i obsługa bardzo miła:) wiec nie wiem kto wystawia te złe opinie!!!!!!!!!! dla mnie SUPER!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w takim razie ja mogę polecić salon futuro. Świetny fryzjer, naprawdę byłam zadowolona z wykonanej fryzury. Ceny są bardzo atrakcyjne jak na Warszawę. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×