Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buty

Jak rozchodzić buty ślubne?

Polecane posty

Gość buty

Buty do slubu będa wiadomo białe. Jak je rozchodzić żeby sprawidzic, czy nie będa cisnely na slubie? po dywanie to sie nie sprawdzi a jak sie w nich rpzejde po chodniki to zraz je diabli wezmą- ubrudzą sie. macie jakies, hm, dobre propozycje? bez sensu chyba zakladac codziennie na 2h i lazic w nich po domu? jak to wiec sprawdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepłodne
no buty rozchadza się po domu a nie po chodniku-tam się chodzi już w pasujących. ewentualnie szewca z "kopytkiem" polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam u szewca taki spray do rozciagania skóry. Psikałam tym do środka i chodziłam po omu. Np. po 15 minu do pół godziny przez kilka dni. Nie zniszczyłam, a buciki sie rozbiły i były bardzo wygodne. W dniu ślubu założyłam je o 12:00 w południe, a zdjęłam o 6:00 rano nastepnego dnia....obcas 7cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buty
no tak, wle same wiecie, ze po domu, chodząc wolnym krokiem po dywanie to mozna tylko podziwiac, a nie rozchodzić buty. Ew. obtarcia pojawiaja się dopiero na podłozu chodnikowym przy normalnym kroku 'ulicznym'. więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwi123
A ja muszę przyznać że kupiłam po prostu bardzo wygodne buty. Też ubrałam je parę razy po domu ale nie było potrzeby rozchodzenia. Myślę że dziewczyny wyżej dobrze ci radza. Mozesz jeszcze ubrac np. grubsze skarpetki i wtedy pochodzić po domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a taaaak, wszytskie buty w sklepie są wygodne..a przejdziesz 2 razy po chodniku i..tu gniecie..tam obciera...nie ma lekko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum brum
jak rozchodzić buty??? Hym hym.. jak to zrobić ? jak to zrobić??? Najpierw założyć, o tak! założyć!!! Z-A-Ł-O-Ż-Y-Ć!!! I rozchodzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwweg
hmm ja wiem ze kupie sobie buty na słupku do koscioła ale jak o 2 w nocy nie bede juz mogła tanczyc to kupie sobie białe balerinki płaskie najlepiej błyszcace teraz na sylwestra pełno tego - najlepiej materiałowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikkkkkkk
żadnych grubych skarpet pod te buty. potem ci będą chlapać. ja wiem, że jak kupię buty od ryłki to mnie nie obdzierają. podstawa, to kupić buty ze skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Renomowany salon obuwia ślubnego www.Butyslubne.com.pl serdecznie zaprasza do zakupów online, oraz do sklepu stacjonarnego w Krakowie przy Alei Kasztanowej 1. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg modnych wzorów butów ślubnych, wykonanych ze skóry naturalnej, jak też ekologicznej. Proponujemy wygodne buty na wysokim obcasie sięgającym nawet 12 cm, oraz na płaskiej podeszwie. Szeroka paleta kolorów sprawi, że bez trudu dobiorą Państwo buty pod odcień sukni ślubnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×