Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Warsawianna

Jaki album wybrać

Polecane posty

Gość Warsawianna

Nie mogę się zdecydować jaki album będzie najlepszy: kieszeniowy, czy ze wklejanymi zdjęciami, 10x15, czy większy format?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zależy Ci na jakości, to tylko dobry skórzany album w cenie powyżej 100 zł. Świetne albumy robi np. Barański. Format zdjęć co najmniej 13x18 cm, jeśli to ma być album ślubny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że z wklejanymi zdjęciami. Polecam albumy Barański, są naprawdę świetnej jakości. Odbitki co najmniej 13x18 cm, a najlepiej 15x21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wklejane zdjecia? nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam Barańskiego, mamy w nim zdjęcia ślubne (wklejane oczywiście), dają gwarancje na 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z******ta reklama albumów, nie ma co. ha ha. Trzy razy sie polecił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma znaczenia barański czy owczanski albo krowski,zdjęcia mają być wkładane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkładane zdjęcia? Żart chyba jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warsawianna
Słuchajcie, ale pytanie jest na serio. Nie moja wina, że pan Barański przyatakował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj, to nie pan Barański przyatakował, tylko ja jako fotograf poleciłem tę firmę. Wpisy z 20:05 i 20:07 są moje, a napisałem dwa razy, bo za pierwszym razem komentarz długo "nie wchodził" i zanim się zorientowałem, że jednak go opublikowano, to wpisałem kolejny. W każdym razie polecam te albumy, bo sam je dla swoich klientów zamawiam i są po prostu bardzo dobre. Jeśli nie Barański to popatrz np. na Viva Litera, albo Bodzioch. O ile oczywiście zależy Ci na jakości. I zdjęcia oczywiście wklejane. Wpisz sobie w googlarkę "albumy ślubne barański" i w grafikach popatrz jak to wygląda. Ciężko mi wyobrazić sobie, że zdjęcia ślubne, którą są przecież pamiątką na całe życie, wkłada się do jakichś tandetnych albumików za 20 zł z supermarketu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety lepsze są wkładane,zawsze mozna zmienić album,czy zrobić odbitkę zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też wolę wkładane,jak robiliśmy pokaz zdjęć na weselu to wystarczyło że powyciągam z albumów interesujące zdjęcia ,nie musiałam dawać całych albumów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z Was miała kiedykolwiek w rękach dobry klasyczny album ślubny z wklejonymi zdjęciami? Podejrzewam, że żadna, bo nie pisałybyście takich głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egyptian Nurse
Kto w dobie zdjęć cyfrowych robi odbitki ze zdjęcia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy komu zależy na jakości. Różnica między dobrej jakości odbitką (dodam, że nie z fotolabu w markecie), a zdjęciem wyświetlonym na przeciętnym monitorze jest kolosalna. Poza tym elegancki album wyklejony zdjęciami, które tworzą spójny fotoreportaż ślubny wygląda po prostu ciekawie i nie ma co porównywać tego do oglądania zdjęć na monitorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirra33
Polecam Ci taki album ekologiczny gdzie zdjęcia się wkleja :) jest bardzo oryginalny: innaja.istore.pl/pl/album-do-zdjec-w-stylu-eko.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my w ogóle zrezygnowaliśmy z tradycyjnego albumu. Mamy kilka zdjęć wywołanych w dużym formacie i oprawionych, takie też daliśmy rodzicom, a resztę mamy w formie cyfrowego albumu zrobionego przez http://mataristudio.pl/ - wiem, że będziemy się przeprowadzać jeszcze nie raz i nie cieliśmy po prostu kolejnej rzeczy do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaca87
Hej ja ostatnio zamieniłem klasyczne fotoalbumy na takie w postaci fotoksiążki. Zamawiałem w fotojoker i wyszło bardzo ładnie. W takim fotoalbumie zdjęcia prezentują się dużo lepiej ale wychodzi to drożej http://www.odbitki.fotojoker.pl/fotoalbum.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka39
Wraz z mezem szukalismy dobrej jakosci albumow slubnych. Chcielismy miec cos najlepszej jakosci aby przetrwalz z nami przez dlugie lata. Zdeczdowalismy sie na firme LimiQ. Zachwycaja juz na pierwszy rzut oka. Sa wytrzymale i porzadnie wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam firmę Kolorowy Zawrót Glowy Bielsko - wykonują album tradycyjne pod indywidualne zamówienia albumiki harmonijki księgi gości foto książki i różne inne wysokiej jakości produkty. Polecam mila i fachowa obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz dobrej jakości odbitki zdjęć to zajrzyj na http://lab31.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananaj7
Zależy jakiego rodzaju masz zdjęcia. To głównie determinuje wybór albumu ;) Ja mam kilka różnych i o różnej wielkości. Chcę sobie kupić jeszcze kilka, bo zdjęć przybywa. Na http://www.fotkom.com.pl widziałam dość ciekawe i tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina Krzywińska
Świetne albumy ma firma Albumyfoto, ostatnio sama szukałam takiego na prezent ślubny dla kuzynki i ktoś polecił mi tę stronę. Mogę powiedzieć, że się nie zawiodłam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konstanty Saramonowicz
O tak, zgadzam się! [ URL=https://www.albumyfoto.pl/]Albumyfoto ma przegenialne albumy, sam mam jeden w domu i jestem z niego bardzo zadowolony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej dobrze wybrać, żeby później nie żałować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Bardzo ładne albumy na zdjęcia można kupić w tym sklepie "FOTO-ETUI"  z Poznania. W sklepie można również zamówić ramki na zdjęcia plastikowe lub metalowe, ślubne, dziecięce. Salon oferuje  nie tylko bazy albumowe do wyklejania czy ramki na zdjęcia przeznaczone do ekspozycji we wnętrzach ale też akcesoria dla fotografów i salonów, przygotowujących albumy okazjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×