Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość herbaciara emka

prezent ślubny dla szefowej

Polecane posty

Gość herbaciara emka

Mam ( a właściwie mamy z trojgiem współpracowników) sporą zagwozdkę. Co kupić w prezencie ślubnym szefowej? Kobieta 45 letnia, przyszły mąż 50 lat, oboje materialnie "ustawieni". Co można im sprezentować? Może ktoś pomóc w rozwiązaniu takiej zagwozdki ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fela z wesela
Może się jej spytajcie i poproście, żeby rzuciła kilka pomysłów? U mnie w pracy zawsze się pytamy i potem nie ma problemu z kupnem prezentu. Powiedzcie jej, że chcecie sprawić jej i przyszłemu mężowi przyjemność, tylko nie wiecie co kupić, co by ich ucieszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbaciara emka
No więc zapytaliśmy. Dostaliśmy odpowiedź: DOBRE SŁOWO . Szefowa jest bardzo fajną osobą i naprawdę chcielibyśmy kupić/zrobić coś z tak ważnej dla nich okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fela z wesela
No właśnie - to jest problem z taką odpowiedzą ;) Co mi teraz przychodzi do głowy ..... karnet do SPA dla dwojga ? Jeśli lubią tak spędzać czas. Albo album, albo jakąś elegancką porcelanę np. dwie filiżanki, dzbanek do tego, cukierniczka - takie z wyższej półki i nie serwis na 12 osób, tylko dla dwojga..... Jak mi coś jeszcze przyjdzie do głowy to napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katinkakkk
A może ręczniki z wyszywanymi imionami to tak oprócz jeszcze czegoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxyzzzzzz
ja mysle, że takie właśnie karnety to najlepszy pomysł - jakiś podwójny masaż, a moze tu cie cos zainspiruje http://www.wyjatkowyprezent.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxyzzzzzz
Raczej takie "wrazeniowe" prezenty niz jakieś szpargały. Osoba w tym wieku raczej ma urządzone wszystko tak, jak chce, czym chce, ma swoje dziwactwa, ze to moze byc, tamto nie moze - po co jej zagracac mieszkanie szpargałami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbaciara emka
No więc sami widzicie , że sprawa nie jest łatwa ;) Szefowa należy do osób wiecznie zajętych. Takich ,co to śpią 3 godziny na dobę i ciągle im mało wrażeń. Na pewno nie byłaby w stanie wytrzymać 3 dni bez komputera, nie mówiąc też o tym, że dalsi współpracownicy firmy potrafią ją nękać telefonami nawet w nocy.Do tego to ciepła i przyjaźnie nastawiona do świata osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kllkml
weekend w fajnym pensjonacie?? albo 3 dni w Paryżu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę że żadne karnety w SPA i wyjazdy do Paryża!!! Jesteście jej pracownikami i nie powinniście w żadne takie ceregiele się bawić. Wg mnie zakupcie coś w stylu np. kosza z ręcznikami w inicjałami i wrzućcie do środka w stylu jakby życzeń na takim kartonie zwiniętym w rulon wiesz o co mi chodzi z najszerszymi życzeniami lub piękny ręcznie zdobiony album na zdjęcia i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbaciara emka
Hmm... może i racja z tym prezentem ręcznikowym.Chociaż nie wiem, czy to nie będzie zbyt intymny prezent? Ręczniki raczej kupuje się komuś z rodziny... A do Paryża pojadą na miodowy weekend ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbaciara emka
Faktycznie, dobry pomysł :) Do takiego koszyka można przecież włożyć prawie wszystko i będzie to eleganckie i zarazem ciekawe rozwiązanie. Dzięki ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhfgvcd
a może porządne sztućce np Gerlacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawna jesteś :D
ale wy nudne jesteście, wszędzie tylko o tym spa, sra i inne rzeczy. Ja kąpiel w gównie też będzie na topie to oczywiście polecicie pierwsze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amaretto707
Ja ufundowałam pracownicy za dobre wyniki pobyt w http://www.lipowymost.pl/ ;) Wyjechała z chłopakiem i wróciła bardzo zadowolona ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakupoweSzalenstwo
Hej. Zobacz nasze oryginalne prezenty dedykowane właśnie dla szefa i szefowej, a może właśnie wpadnie Ci coś w oko. ;);) Wysyłką się nie martw, bo dojdzie w 2 doby, chyba że chcesz odebrać tego samego dnia w Warszawie w Hali Kopińskiej, to też nie ma problemu:) Są też konkretnie prezenty na ślub. http://zakupoweszalenstwo.pl/pl/c/Biznesman/252

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takich przypadkach najlepiej sprawdza się porcelana. :) To bardzo piękny, uniwersalny prezent. Polecam poszukać na http://www.porcelana24.pl/ , tam jest spory wybór pięknej i eleganckiej porcelany, która na prezent ślubny będzie jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porcelana pfff daj spokój. rozumiem, że piszesz ze wsi Ujsoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martakol
Jeśli poszukujesz oryginalnego prezentu mam dla Ciebie idealną propozycję - słodki bukiet wykonany z rozmaitych słodkości w dowolnej kolorystyce. Prezent idealnie się sprawdzi jako upominek w dniu ślubu, imienin, czy urodzin. Wszystkie moje bukiety to małe dzieła sztuki, wykonane ręcznie z największą starannością. Możesz mieć pewność, że prezent będzie wyjątkowy, niepowtarzalny i przygotowany specjalnie dla Ciebie. Zapraszam do polubienia mojej strony ;) https://www.facebook.com/slodkieeebukieciki/?fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła jak zawsze
Marta dziwną masz te stronkę na fb. Wszystkie bukiety wyglądają bardzo prosto. Są wszystkie takie same tylko w innym kolorze. I w galerii 90 zdjęć tylko szkoda,że pięciu bukietów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam najlepszy pomysł na prezent ślubny! Symboliczny, stylowy i niedrogi - Zamknięty ekosystem - Las w słoiku Można zamówić np. tutaj: http://tinygarden.pl Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×