Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Restauracja Eureka Gdynia OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Witam, co sądzicie o tej restauracji jako lokalu na wesele? Co możecie powiedzieć o jedzeniu? Jakie ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. A szukałaś na http://GdzieWesele.pl/Gdynia/ ? Tam jest dużo lokali weselnych razem z opiniami, więc może coś o tej sali będzie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam w tej restauracji jako gość weselny i powiem Tobie, że wesele w tym miejscu, to doskonały wybór nie wiem jak to wyglądało od strony organizacyjnej i ustaleń, ale ja jako gość weselny mogę pochwalić i obsługę i jedzonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byliśmy tutaj w grupie zorganizowanej duży plus za miejsce parkingowe dla autokaru smaczne, domowe jedzenie w przystępnych cenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam tą restaurację szczególnie tym, którzy oczekują dobrego jedzenia za niewielkie pieniądze idealne miejsce na ważne uroczystości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie, Eureka, to chyba najlepsza restauracja w Gdynii tu jest wszystko czego potrzeba! Smacznie, elegancko, niedrogo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mają tutaj takie bardzo domowe jedzonko :) wspaniale jest tu przyjść nie wydać dużo i się po prostu najeść do syta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy rosół z makaronem w Gdyni!!! mniam!!! na pewno wrócę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atlasik
Rewelacyjna restauracja! Zaraz obok gdyńskiej telepizzy mój ulubiony lokal w mieście <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile kosztuje tu klasyczny obiad? czy mają jakieś zestawy? czy jest danie 1 i 2? zupa mianowicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co kojarzę, to nie mają takich skompletowanych zestawów, ale jak najbardziej można samemu skompletować, zupy są, dania głowne są ;) wybór niewielki, ale mimo to jest z czego wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja byłam tutaj na weselu i powiem wam, że nigdy wcześniej nie odwiedzałam tej restauracji, a szkoda, bo klimat jest tu naprawdę domowy,a jedzonko jak w domu :) u mamusi :) lokal przyjemny, przestronny, idealny na ciepłe, rodzinne wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ładna restauracja z dobrym jedzeniem, zastanawiamy się poważnie nad organizacją przyjęcia weselnego, widziałam dużo pozytywnych opinii i stwierdzamy, że jest to może być jeden z lepszych lokali w naszym mieście dobre jedzenie jest , rodzinna atmosfera też, no i obsługa naprawdę potrafi zadbać o gości polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajlonka
Dużo restauracji z gdyni jest na pizza portal, możesz sprawdzić ocenę tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam tutaj na przyjęciu weselnym jako gość powiem szczerze, że jedzenie doskonałe naprawdę smak jak u mamy, doskonale przyprawione, doprawione podawane ciepłe, a nie zimne ;) obsługa dopilnowała jedzenia oczywiście nie jest to duży lokal na ogromne wesela, ale na przyjęcia w rodzinnym klimacie jak najbardziej miło wspominam wesele w tej restauracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczęściej jadam w www.panoramarestauracja.pl Przyjemny, a co najważniejsze tani lokal w centrum Gdańska. W Zieleniaku na 16 piętrze można zjeść. Pierwszy raz miałem styczność z restauracją ze względów biznesowych, bo niedaleko w sumie pracowałem. Bardzo mi się klimat spodobał, no i nazwa restauracji nie jest przypadkowa, bo naprawdę piękny widok na miasto. Słyszałem, że lokal przeszedł gruntowne zmiany w menu po Kuchennych Rewolucjach. Ogólnie zawsze mi tam smakowało. Rybka i mięso zawsze dobrze podane, duże porcje, dogotowane ziemniaki, co nie u wszystkich występuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi smakuje to co podają w Panoramie. A jestem u nich na śniadaniach bo pracuję prawie że obok, ale też zdarzyło mi się tutaj przyjęcie okolicznościowe organizować, niestety stypę. Obsługa pozytywnie nastawiona, pomocna i otwarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×