Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Salony Madonna, czy to rzeczywiście absolutna porażka?

Polecane posty

Gość gość

Zakochałam się w sukniach marki Milla Nova. Dosłownie we wszystkich, wszystkie są piękne. Ale sęk w tym, że w Polsce dostępne są wyłącznie w Poznaniu w salonie Nicole (jestem z Gliwic, więc, ekhm, to trochę daleko) oraz w kilku innych miastach w salonach Madonna. A salony Madonna okryte są raczej złą sławą, z tego co czytałam. Czy któraś z was ma wiedzę na temat gdzie można spotkać się z przyzwoitym wyborem sukien Milla Nova? Szczególnie kocham modele Annet i Betti. Prawdziwe cudeńka! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenująca reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy na tym forum nie można zapytać o konkretny produkt/markę/miejsce lub czegoś polecić/podzielić się swoim zachwytem, bo to od razu reklama? Po prostu jestem przyszłą panną młodą która przekopuje internety w poszukiwaniu informacji. Nie wymyśliłam sobie złych opinii o wyżej wymienionej sieci salonów, wystarczy przejrzeć internet tak jak ja. Ba, nawet na kafeterii poruszano kwestię tych salonów. A co do salonu poznańskiego - kieruję się także zwykłymi opiniami z netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę jeszcze dodać, że forum kafeterii jest pełne konkretnych nazw marek sukien, dziewczyny chwalą się co sobie kupiły albo odradzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×