Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochany_kundel_2

tanie Obrączki

Polecane posty

Gość zakochany_kundel_2

Jak w temacie..... planuejmy slub cywilny.....( na koscielny narazie nas nie stac) i caly problem lezy w obraczkach.....a wlasciwie ich cenie.... czy macie moze namiary albo strony www na firmy robiące dobre obrączki w niskiej cenie ( tj. ponizej 1000zl) ...a moze sami skorzystaliście z uslug takiej firmy i mozecie cos polecic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my za pare zaplacilismy
ponizej 500 zl w Aren Jubiler - ale wybralismy klasyczne i dosc waskie( nie ze skapstwa, tylko takie nam sie podobaja :) ). A najtaniej to by Wam wyszlo z wlasnego zlota u jakiegos osiedlowego jubilera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia-katarzyna....aaa
szukaj jakiegoś małego złotnika (mala firma, albo 1os) nam za 700 zroił, klasyczne, półokrągłe 4,5mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany_kundel_2
super....widze ze jest szansa..... dziekuje tym co juz odpisali i podzielili sie informacjami....prosze tez o jakis kontakt do tego "osiedlowego slotnika" a noz bedzie niedaleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwazimodo2
tytanowe ?? są wredne....a co do pytania to proboj tak jak Ci moi poprzednicy polecili.... nie w wielkich firmach tylko tych mniejszych....duzo taniej a jakosc noiekoniecznie gorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanykundel2
up ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olequer
widze ze topic umarl smierci anaturalna..... szkoda.... ciekawi mnie co myslicie o tytanowych obroczkach?? np takich jakie wrzucila "tytanowa"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo,ze najtaniej wyjdzie w powierzonego zlota,nasza jubilerka zrobila nam obraczki z bialego zlota za 550 pln,mielismy wlasne zloto i brylant tytanowe obraczki tez sa urokliwe,niestety nie da sie ich zwiekszyc,zmniejszyc,wypolerowac-ale biorac pod uwage ich cene,mozna co jakis czas kupowac takie same,tylko nowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiąca gienia
ładne te tytanowe i wytrzymałe, bardzo praktyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na allegro mozesz
na allegro możesz kupic kupony zniżkowe po 20 % do kruka i aparta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep www.goldtom.pl/. Piękna biżuteria, obrączki pierwsza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj poszukać w www.rzeszowski-jubiler.pl . Maja fajne złote i srebre obrączki, a ceny tez sa bardzo przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto poszukać na stronie www.savicki.pl To oryginalna biżuteria Savicki w bardzo szerokiej gamie wyboru. Ja mam stąd kolczyki z diamentami, ale wiem, że też sporo ludzi zamawia tutaj obrączki. Znam ze dwie pary znajomych, którzy właśnie tutaj kupowali swoje złote krążki. Miła obsługa, można o każdy detal podpytać. Na diamenty dają wieczystą gwarancję. Jak ktoś lubi rzeczy z naprawdę dużymi kamieniami, to takie tutaj mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma swój gust i też w kwestii biżuterii to mocno widać. Ja się niemal rozstałam z narzeczonym jak przyszło do wyboru obrączek :) Każde ciągnęło w swoją stroną. Ostatecznie poszliśmy na kompromis i nie ma złota ale jest platyna. Kupowaliśmy od Savicki – www.savicki.pl Szybko dotarły, pasują jakby robione na miarę, nie mam uwag do obsługi. Wyglądają tak samo pięknie jak na zdjęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×