Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglik

angielski- zajrzyjcie

Polecane posty

Gość anglik

kto z was jest lektorem angielskiego/ nauczycielem itd.. kto studiowal anglistyke? w jakim zawodzie teraz pracujecie? jakie zarobki? i w jakim miescie? oplaca sie w dzisiejszych czasach studiowac anglistyke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy gdzie chcesz uczyc, drogi kolego. Ja studiuje anglistyke w Polsce, na razie daje korepetycje (ale juz nie w Polsce) ok.20euro za godzine, nie chce zostac nauczycielem jak na razie, zamierzam tlumaczyc literature, ale jak to sie skonczy, tego nie wie nikt. jesli juz decydujesz sie na anglistyke, koniecznie dobierz sobie do tego drugi jezyk, ja wybralam hiszpanski, ale tylko dlatego, ze niemiecki i francuski juz znam;) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatka
skonczylam anglistyke i spacuje jako sekretarka. Slyszalam ze wiele dziewczyn, ktore nie poszly uczyc do szkoly tak skonczylo. Mialo był rozwojowo,cudnie, pieknie a w praktyce okazuje sie ze jestes od wszystkiego.Od kawek i herbatek( prawie jak kelnerka) do tłumaczenia całjkiem sporych tekstów ( za co tłumacz zgarnal by niezła kase). Tak to wyglada i czasami mnie krew zalewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×