Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niepracujaca

Cv mailem

Polecane posty

Gość Niepracujaca

Znalazłam oferte pracy w pewnej firmie,która mnie zainteresowala. Napisali że cv wysyłac mailem, ale ja mam pytanie czy w tym mailu cos mam jeszcze napisac oprócz załącznika? Np cos w stylu jestem zainteresowana praca itp. ??? Czy sam załącznik z cv ??? Nigdy nie wysyłałam cv tą metodą i stad moje pytanie. Z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okradziona z siekaczy
W związku z ofertą [tu podać źródło] przesyłam swój życiorys. W razie zainteresowania moją kandydaturą uprzejmie proszę o kontakt e-mail lub telefonicznie . Z poważaniem Imię i nazwisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w temacie
odpowiedz na oferte pracy :oraz imie i nazwisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że można też napisać coś w tym stylu: Witam W odpowiedzi na ogłoszenie zamieszczone przez Państwa firmę dn....... w ............ chiałabym zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko .................. W załączeniu przesyłam swoje cv. Proszę o wyznaczenie terminu spotkania, na którym osobiście mogłabym zaprezentować swoją osobę. Z góry dziękuję za rozważenie mojej kandydatury i oczekuję odpowiedzi. Z poważaniem ........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze po słowie CV pisałem: (plik w formacie PDF, 100kB, do odczytu wymagany jest Adobe Reader)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAWSZE trzeba coś napisać w wiadomości, bo jesli wyślesz sam załącznik, to po pierwsze trochę niegrzeczne, a po drugie niektórzy (np. ja) NIGDY nie otwierają nieznajomych załączników, tylko od razu wyrzucają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×