Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie może szukać pracy 36 latka?

Polecane posty

Gość gość

Muszę i czuję, że potrzebuję zmienić pracę. Mam doświdczenie w obsłudze klienta, sprzedaży itp. gdzie powinnam szukać pracy? Wszak młoda już nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agencja towarzyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może lepiej w ogóle zastanowić się na zmianą trybu zarabiania? To raz, a dwa - nic o sobie nie napisałaś. Jak można coś sensownego doradzić nie mając kompletnie wiedzy ani o człowieku ani o jego sytuacji?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w podobnej sytuacji jak Ty i mam bardzo mało doświadczenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zastanawiałeś się nad własną działalnością? Dlaczego koniecznie musi być praca? Może lepiej zostać pracodawcą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiałam się nad własną dzialalnością, ale pomysłu brak. Tzn mam pomysł jednak tyle kasy ile na to potrzeba to nie mam. Chciałam miec swoj własny punkt lotto, okolica w ktorej pracuje nie ma takiego punktu, a ludzie czesto do mnie zachodzą i pytają o ww. no i czy to taki super biznes to nie wiem. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może załóż coś swojego? Na przykład mały sklepik spożywczy, jeśt wiele hurtowni takich jak http://www.puh-pilot.com/pl/, które doskonale sprawdzają się jako dostawca produktów spożywczych, słodyczy czy innego asortymentu. Reszta to tylko lokal w dobrej okolicy i reklama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×