Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile płacą w pracy tymczasowej?

Polecane posty

Gość gość

Jakie są wynagrodzenia w przypadku pracy przez agencje? Ktoś z Was może pracował w tym roku? Czego można się spodziewać? Tak konkretnie, jakich kwot, jakich warunków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobnie jak bezpośrednio w firmach, poważnie. Różnice mogą ewentualnie wynikać z socialu, z niczego więcej. Zresztą - do wielu firm dostaniesz się wyłącznie przez agencję. Najpierw pracowałam przez agencję EuroKadra, a dalej etat dostałam bezpośrednio. Było warto - bez agencji w żaden sposób bym tej pracy nie dostała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca tymczasowa w tym momencie nie różnic się jakoś specjalnie od normalnego zatrudnienia pod względem warunków, ale wiadomo, że celem każdego jest stałe zatrudnienie i opcje awansu. Natomiast największym plusem jest to, co piszą inni - praca tymczasowa otwiera drzwi do wielu firm. Po prostu nie wszystkie firmy samodzielnie organizują rekrutację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanki pracujące bezpośrednio, zarabiały dokładnie tyle samo co my przez agencję, tylko miały lepszy social - po 5 miesiącach pracowałam bezpośrednio i wtedy miałam już dokładnie te same prawa co one. Znam takie osoby, które twierdziły, że one tylko bezpośrednio będą pracować... i pracują, w kasach w markecie... Inny świat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EuroKadra jest ok. Co do pracy tymczasowej - teraz prawo to wszystko konkretnie załatwiło. Osoba pracująca przez agencję ma takie same warunki jak bezpośredni pracownicy. Więc bajką jest, że bezpośrednio zarabiasz trzy tysiące, a przez agencję tylko podstawę. Znam nawet takie przypadki, gdzie ze względu na układ godzin przez agencję można było zarobić lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wielu przypadkach 10 razy lepiej iść do pracy tymczasowej, do dużej firmy, niż pracować u małego prywaciarza, który mniej zapłaci, nie da socjalu i przy okazji będzie kręcił na każdym kroku jak zapłacić mniej i zaoszczędzić. W dużych firmach tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymieniacie tutaj EuroKadrę, która jest również u mnie w Krakowie. Naprawdę warto iść? Wiecie może w jakich firmach dają zatrudnienie? Interesowałby mnie właśnie znalezienie czegoś w produkcji, ale na dobrych warunkach i z perspektywami stałego zatrudnienia. W których firmach przyjmują pracowników na stałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze płacą - normalnie jak w pracy bezpośredniej, bo nie mają innego wyboru. Firmy w ten sposób ułatwiają sobie szukanie pracowników. Bezpośrednio zatrudniają dopiero takich, którzy się sprawdzą przez agencję. Po kilku miesiącach dają zatrudnienie i tak pomijają cały etap rekrutacji i umowy tymczasowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agencje w tym momencie doskonale sobie radzą, przecież wciąż brakuje ludzi do pracy i tak jest od dosyć dawna. Bezrobocie bardzo niskie. Teraz pracownik jest na wagę złota i coraz częściej agencję mają znaleźć dla firmy konkretnego specjalistę z danej dziedziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pytasz o Polskę czy o zagranicę? Jest wciąż bardzo dużo pracy za granicą, zobacz sobie np. na www.praca-niemcy.com, www.pracabelgia.com, www.pracaholandia.com albo www.pracanorwegia.pl. Stawki za granicą są dużo wyższe niż w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam w ubiegłym roku właśnie przez EuroKadra w Krakowie, w firmie produkcyjnej. Od grudnia jestem już zatrudniona bezpośrednio. To jest dla mnie cenne doświadczenie, bo nie mialam żadnego doświadczenia i średnio chętnie ktokolwiek chciał mnie zatrudnić. Bezpośrednio nie miałam nawet odzewu na CV, ale przez agencję się udało. A w pewnym momencie miałam już naprawdę depresję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam jak przez ponad rok szukałam pracy bezpośrednio, a pracę przez agencję dostałam w ciągu 3 dni. To nie te czasy. Teraz praca załatwiana przez agencję zatrudnienia będzie tak samo dobra, jak ta uzyskana bezpośrednio. Gwarantuję to wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agencje pracy bardzo dobrze płacą, w sensie - tak jak normalne firmy. Nie słuchajcie bzdur, że idąc do agencji decydujecie się na małe pieniądze. Będziecie zarabiali całkowicie normalnie. Nie wiadomo czy dostaniecie pracę bezpośrednio - to zależy od was. Będziecie się do tego nadawali, to na bank etat dostaniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×