Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak wygląda praca w Agata meble ?

Polecane posty

Gość gość

Czesć, chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca w tym salonie? Jaki czas pracy, jakie zarobki (kasjer sprzedawca), premie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna praca, wcześniej pracowałam u konkurencji i nie byłam zadowolona, tu jest zupełnie inaczej, zarobki sa dobre, pracuję z fajnymi ludźmi.Dobrze się tu czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izanella
Mnie to się podoba u nich to, że mam normalną umowę o pracę, wcześniej tylko śmieciówki miałam a teraz pewne poczucie stabilizacji mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest właśnie to co cenię u nich najbardziej, mam spokój i czuje stabilizację. Lubie pracę z klientami, lubię pracę w handlu, dla mnie praca w Agacie jest zadowalająca, idę do niej z wielka przyjemnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest fajnie, przede wszystkim wszystkich pracowników uczciwie traktują, wynagrodzenie też jest w porządku. Ogólnie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na brak klientów nie ma co narzekać ;) Także dla tych, którzy lubią pracować z klientem to praca idealna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię mieć kontakt z ludźmi, to dla mnie praca wymarzona, mogłoby być lepiej, ale na tę chwile nie mam na co narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy narzeka a jak zmieni pracę to potem tęskni do tej starej. Ja tam mam i wracam z powrotem do agaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo jest pracy bo klientów mnóstwo, ale ja to lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak są klienci to czas szybciej leci, ja tez lubię pracę z ludźmi a najbardziej premie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie to jest najważniejsze, gdyby tak kazdy sprzedawca tak traktował klienta jak Wy w agacie to byłoby super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia8787
Ja np chodze do Agata Meble właśnie ze wzgędu na obsługę ;) jest najlepsza i zawsze mi pomagają i wychodze zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam koleżankę, która tam pracuje i tak na prawdę nigdy nie słyszałam żeby na coś narzekała. Poza tym jak sama chodze do salonu na zakupy to bardzo dobrze sie tam odnajduję :) No i zawsze zakupy są udane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam dobre opinie to chyba nie jest źle, sama tez często tam zaglądam jako klient i podoba mi się i salon i fajna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoczkaa
Moja siostra pracuje i wcale nie narzeka tzn. że źle nie jest ;) Ja sama uwielbiam ten salon, wszystko czego potrzebuje i lubię jest właśnie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zarobki i premie? Jesteście zadowoleni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premie zależą od wyrobienia planu, ale niezłe są jak się postarasz. Ja na swoje zarobki nie narzekam, w poprzedniej pracy miałam o wiele gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalka9
Jest na prawdę jak najbardziej w porządku, od początku było wszystko jasne , żadnych nie miłych niespodzianek nie było. A że lubię pracę z klientem , gaduła jestem to praca w sam raz dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gaduły szybciej przekonają klienta do zakupu, ale przyznam, ze ja do takich nie należę ale swoje plany wyrabiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ok, dobrze traktują pracowników, zarobki też są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pracuję tam ale jestem dosyć częstym klientem. Obsługa jest zawsze miła, gotowa do pomocy i zawsze mi coś fajnego doradzą. Przyjemnie robi się zakupy w takim salonie meblowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oldżini
Pracuje w Salonie Agaty w Warszawie. Warunki pracy są bardzo dobra, tak samo atmosfera pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry kontakt z pracownikami. Wszystko szybko i sprawnie. Rzetelna firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o butik występuje mobing i zastraszanie nowych pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra pracuje i nie narzeka a ja jako klient nie miałam nigdy żadnych uwag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracowalam w trakcie studiow i bardzo dobrze wspominam ten czas :) wiadomo, trzeba bylo sie narobic, ale przynajmniej atmosfera byla super i kierownictwo bardzo w porzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość viv
Pracowałam I mnie potraktowali jak Śmiecia mimo staran I dobrych wyników sprzedażowych usłyszałam że jestem najslabsza co w rzeczywistości tak nie było...pracowalam w Nowym Sączu I na otwarciu 3 dni zrobilam ok 150 tyś utargu...najwiwcej I co I nie wiadomo dlaczego źle mnie potraltowali.Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile można zarobić miesięcznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wygląda praca specjalisty ds.reklamacji? Jakie są zarobki oraz godziny pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokaż
do salonu w plocku powinna wpasc ekipa interwencji, co tam sie wyprawia wiedza tylko sami pracownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×