Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki zawód wybrać

Polecane posty

Gość gość

Może to zły dział na taki problem ale juz nie wiedziałam gdzie iść po pomoc, a jest mi trochę wstyd że mam takie wątpliwości. Jestem teraz na etapie gdzie muszę ostatecznie wybrać w jakim zawodzie pracować. Mam licencjat fizjoterapii i jest bardzo trudno o pracę w tym zawodzie po wejściu nowej ustawy w której nie moge samodzielnie otworzyc działalności. Bardzo mnie ludzkie cialo insteresuje, uwielbiam masować, pomagać, w ogóle jak wyobrażam sobie że mogę być taką osobą to aż duma mnie rozpiera. Ale to jest bardzo cięzki zawód (dowiedziałam się o tym dopiero na studiach bo w rodzinie znajomych nikt nie pracuje w takim zawodzie ani pokrewnym). Czasami czuję się na to za głupia, to są bardzo skomplikowane zagadnienia ale dlatego to jest takie super uczucie jak jakies zagadnienie pojmę, zrozumię jak to działa. I nie wiem czy będę dobrym specjalistą... (brak wiary w siebie) Z drugiej strony od dziecka lubiłam szyć a teraz interesuje mnie tapicerowanie ale nie mam żadnych podstaw tyle co sama się nauczyłam także nikomu nie uszyję profesjonalnie spódnicy, sukni, czegokolwiek. Także nawet gdybym sama coś otworzyła to wątpie że ludzie będą chcieli to kupować, mam zazwyczaj odmienny gust od większości osób, albo po prostu nie będę czegoś potrafiła zobić profesjonalnie. W sumie jak to pisze to chyba już znam odpowiedź, że wolę pracować jako fizjoterapeuta czy masażysta bo w tym kierunku chciałabym się szkolić/specjalizować i mam jakieś podstawy. Ale czy to, że nie wyobrażam sobie na okrągło o tym myśleć ( o swojej pracy, na okrągło się uczyć) i CZASEM chciałabym oderwać się od tego i coś uszyć dla siebie czy córki lub odnowić jakiś mebel, to czy to oznacza że nie powinnam się "bawić" w fizjo skoro są inne rzeczy które też mnie ciągną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue education wrocław
Szukasz ciekawej pracy ? Pomysłu na biznes? Chcesz rozwiną swoje zainteresowania i pasje? Polecamy kwalifikacyjne kursy zawodowe - gdzie możesz uzyskać cenne kwalifikacje zawodowe i dyplom technika w danym zawodzie. Do zapisu nie wymagamy wykształcenia średniego ani matury! Nauka w systemie zaocznym, plany dostosowane do osób pracujących - możesz pogodzić pracę i edukację! Polecamy: elektryka, logistyka, usługi fryzjerskie, kucharz, cukiernik, rolnik, fotograf, technik przemysłu mody itp. Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego biura a dowiesz się więcej : Blue Education ul. Szewska 5 50-053 Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA CE Katowice
NOVA Centrum Edukacyjne Interesujesz się ciastkami, ciastami i innymi słodkościami i chciałbyś/abyś tworzyć takie pyszności zawodowo? Nie zastanawiaj się i przyjdź na 3 Maja 26 do szkoły NOVA! Prowadzimy obecnie nabór wiosenny na każdy semestr Cukiernika i dla nowych uczniów czekają zniżki oraz inne nagrody. Nawiązaliśmy współpracę z firmą KŁOS, więc nasi słuchacze mają już zapewnione miejsce na praktyki zawodowe. Nie czekaj i zapisz się już dziś! W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 534 099 129, 32 253 90 60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×