Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Salmosia

nieszczęśliwa bizneswomen

Polecane posty

Gość Salmosia

Cześć, chyba czuję się wypalona zawodowo. Pracuję na swoim, mam mnóstwo pomysłów, miałam przepraszam, bo w tym momencie sprawy mają się zgoła inaczej. Przyszedł czas, gdy wkurza mnie już prowadzenie sklepu internetowego, klikanie, zmienianie, wszystko ciągle powtarzalne i pilnować sie trzeba a bez przerwy jeszcze pretensje kiedy naprawdę coś nie jest zależne ode mnie, że np kurier był wieczorem a nie rano (ehhh??!!). Jak się od nowa n"naładować"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz powtarzalene rzeczy do robienia to raczej powinny się same robić ;) tak z ciekawości, to chyba nie masz zbyt dużo zamówień, co? albo odwrotnie, zamówień dużo a oprogramowanie nieprzychylne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość picoolllllll
nikt nie jest super szczęśliwy nawet jak jego zadaniami w pracy ma być zwiedzanie nowych krajów i ocenianie hoteli bo z czasem czuje się samotny. dostrzeż dobre strony, poświęc trochę czasu sobie. później skup się na tym, żeby robić swoją pracę dobrze. i automatyzacja jak najbardziej wskazana, kilka złotych zainwestujesz ale masz święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukniawieczorowa
co na przykład można do takiej firmy wykupić? ostatnio moja ciocia się skarżyła na sklep z kosmetykami który prowadzi, jakbym się dowiedziała czegoś przydatnego to chętnie jej podpowiem co może zmienić żeby interes lepiej szedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chpchil
sellasist można w pierwszej kolejności - https://sellasist.pl/#features Tu jest lista możliwości tak zwanych, czyli co program potrafi. Nie wiem czy Twoja krewna posiada takiego rodzaju oprogramowanie, ale jeśli nie, to za tak niską cenę naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobreee
dobry kierunek :) myślę, że w ten sposób to można naprawdę zacząć start w kierunku lepszego i na pewno bardziej przyjaznego biznesu :) w takich warunkach wszystko idzie bardziej gładko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z moich konkulzji wynika to że a) mogę chętnie zgłosić się na ochotnika który cię pocieszy ;) b) sellingo wprowadza ostatnio sporo unowoczesnień takich którzy inni wcale jeszcze nie mają bo bbacznie im się przyglądam. zmiatają konkurencję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×